szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Rzutnik i bajki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2007-03-13
Email
Hej dziewczyny! Chę się wam pochwalić i przypomnieć super zabawę. Wyszperalam na strychu swoj stary rzutnik i kolekcję bajek - super sprawa. Kuba zachwycony, a nam się łezki w oku kręcą na wspomnienie naszego dzieciństwa. Na allegro można kupić jedno i drugie, a według mnie to dobre połączenie czytania książeczek i ograniczenia telewizji. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamcie i dzieciaczki
pinkie
2007-03-14
08:50:39
Email
Łaaał, my tez mieliśmy rzutnik... ale chyba już nie działa... Za często był eksploatowany... Na pewno to wielka atrakcja dla dziecka ;)
Goga66
2007-03-14
08:58:26
Email
Czy piszecie, o takim gdzie filmy się przewijało, takie historyjki obrazkowe? Hmmm... miałam, miałam - fajna zabawa:) Muszę pomyśleć
pinkie
2007-03-14
09:43:11
Email
Tak, taka czarna skrzyneczka z zaokrąglonym wierzchem, z pokretełkiem z boku. Ale zupełnie nie pamiętam, jakie bajki mieliśmy na kliszach...
Goga66
2007-03-14
09:56:32
Email
Ja miałam jedną pod tytułem chyba "w 8 dni dookoła pieca", chyba Jasia i Małgosię a reszty nie pamiętam
Goga66
2007-03-14
09:58:36
Email
Moj był w bardzo starym stylu - teraz widziałam jeden taki na allegro - Szary lub szarozielony ale z perłową jakby powierzchnią - na allegro jest taki jeden rudo-perłowyy - pionowy i zaokrąglona góra.
pinkie
2007-03-14
10:42:07
Email
Właśnie sobie przejrzałam na allegro -takiego jak mój tu nie ma. Mój był prawie taki jak Twój, Goga, tylko miał jescze stylową czarną obudowę.
sylwia
2007-03-15
19:22:04
Email
Naprawdę super sprawa! Moj maly jest zafascynowany. Super nastrój, bo ciemnoi bajki ciekawe. Warto popytać znajomych, może ktos ma taki rzutnik i kilka bajek. Moj wyswietlacz :)) ruszył juz w trasę:)). Dzieci koleżanek oglądają i tylko bajkami sie wymieniamy. Pozdrawiam serdecznie
Agata
2007-03-21
19:20:50
Email
My też...a właściwie dziadkowie Saruni odgrzebali po swoich dzieciach.....tyle, że podczas oglądania Sara łapie na ścianie postacie z filmów:):)
sylwia
2007-03-21
21:40:49
Email
Agata , to fajnie, ze tez macie taką zabawę. Juz wyobrażam sobie Sarunię,, jak to robi. Mam nadzieję, że już wyzdrowialyscie. Czyu wspólne wakacje nadal aktualne? a przy okazji weekend majowy jestem w domu, bo wycieczke przeniesiono na Boże Ciało, więc jak znajdziesz chwilke odezwij sie na GG. Pozdrawiamy

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum