szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Dzieci urodzone w niedzielę


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2007-02-02
Email
W dziale dla niemowląt zauważyłam, że mamusie załozyły topik o dzieciach urodzonych w piątek 13-egooooo. Czy słyszałyście coś o ludziach urodzonych w niedzielę? Jakieś przesądy? Ja się kiedyś zetknęłam ze stwierdzeniem, że ludzie niedzielni do pracy się nie garną. Moj mąz żartuje, że chcialby aby mały nie pracował, co nie znaczy, że ma nie mieć sporo szmalu:))) Buże buziaczki dla maluchów i ich mam.
agnieszka74
2007-02-02
19:10:13
Email
Ja tez słyszałam ze niechetnie pracują ;))
Kuba urodził się we wtorek..
Kamila
2007-02-02
21:02:06
Email
Konrad urodził się w niedzielę, Kinia we wtorek. W trakcie porodu tak sobie rozmawiałyśmy z położną, też miałam pewne "obawy" co do rodzenia w niedzielę :) wiecie, że maluch właśnie będzie leniuchem... ale p. Marzena powiedziała krótko: kto się ceni, ten się leni :)
Basia.26
2007-02-04
11:57:44
Email
ja urodziłam w niedzielę:) prawie roczek temu, 5 lutego 2006:) nie wiem jak to będzie, ale Miłosz od początku byl bardzo pogodny, wesoły.... wszyscy się śmiali, że nawet płakać mu się nie chce;) taki leniuch...
pinkie
2007-02-04
19:03:32
Email
Ja urodziłam sie w niedzielę i jakos dwóch lewych rąk nie mam, ale lubię sobie pospać (tylko kiedy znów będę mogła?)
katka
2007-02-04
21:31:25
Email
Ja tez jestem niedzielna i mam dryg do jednych praca od innych mnie odrzuca.
sylwia
2007-02-04
22:25:14
Email
Pinkie i Katka bardzo mnie pocieszacie:)))), dziękuję. Jak na razie to mój rozrabiaka jest strasznie aktywny i bardzo pomocny we wszystkim. Wczoraj "odrestaurowywał" stary kufer z tatusiem, ze mną robił ciasto, ale oby mu się jak dorosnie nie odmieniło. Tak wogóle to chyba kolejny zabobon :)). POZdrawiamy

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum