szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - zabieg siusiakowy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
katka
2007-01-12
Email
Jestesmy po nacieciu interesa. Odbylo sie to we wtoorek . Poczatki byly tragiczne-ból przy sikaniu,strach,masakra jednym slowem. Tera ok,goi sie fajnie. Zabieg w znieczuleniu ogólnym-i tego najbardziej sie bałam,w ramach chirurgii jednego dnia. I ma tylko jedno pytanie w próżnie-kiedy w Polsce pacjent przestanie byc intruzemA niby miało byc po znajomosci,ech...szkoda gadac
bea1978
2007-05-28
20:19:12
Email
Ja z synkiem(7 miesiecy) byłam już u chirurga, byliśmy pewni że go potną bo tak powiedziała nasza lekarka.Widac u niego było tylko dziurkę do sikania. Jednak dobry pan doktor dał nam masc i kazał smarowac siuraka przez tydzien. Smarowalam dwa tygodnie i widac już "grzybka" wydaje mi się że nawet można powiedziec że już jest chyba cały :)Nie wiem bo u takiego malucha trudno mi określic jak powinno byc oki.Bynajmniej przy każdej kąpieli pan doktor kazał nam sciągac skórkę ile się da i przed posmarowaniem maścią też dosc mocno naciągnac i smarowac dopiero na naciagnieta błonkę. Wydaje mi się że dzięki tej maści obejdzie się bez ciecia :)
lucynka30
2009-09-03
14:02:42
Email
Moj Szymus ma 1roczek i 9 m-cy i mamy problem z tak zwaną 'skorką'.Wiecie na czym to polega.Gdy mu probuje 'naciągnąc' po kąpieli placze !Oj jak strasznie placze wrecz wrzeszcy az samej chce mi się płakać!Ale tak trzeba.Dziewczyny moj lekarz zalecił mi po kazdej kąpieli przemywac całego siusiaka rumiankiem rownież pod skórka gdy ja 'ściągniemy'-bedzie płacz, a nastedpnie posmarowac Oxycortem A.Ja się do tego stosuję.Moja siostra ma syna 5 lat i tez tak frobiła i dało radę!Wiec ja wierzę że mojemu synowi tez pomoze gdyz nie wyobrażam sobie dac go na jakiś zabieg .Kocham go nad życie i nie pozwole żeby cierpiał mój maluszek!
gasta
2009-11-16
23:20:36
Email
moj 4letni synek plakal ze boli go pisiorek,naciagnelam mu i widze ze wychodzi mu zoladz,czy to aby nie za szybko?
lookingfor
2014-05-19
08:38:41
Email
Mój syn ma powiększoną miedniczkę nerki prawej 26 mm.Od dwóch dni płacze strasznie w nocy. Mówi ,że boli go brzuszek i nie może sie dobrze wysikać wtedy. Nasza pani doktor dała skierowanie do urologa. ___________ urolog dziecięcy
elenka
2015-03-05
12:50:31
Email
U mnie się sprawdziło! :) dostosowałam się do zaleceń z tego tekstu: http://www.biomedical.pl/ciaza/jak-splodzic-chlopca-1514.html odpowiednia dieta i czas stosunku sprawdził się i moim pierwszym dzieckiem był synek :D teraz w drodze jest córeczka, dokładnie tak jak planowałam :D jak ktoś też tak planuje to warto spróbować :P
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum