szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - zabieg siusiakowy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
katka
2007-01-12
Email
Jestesmy po nacieciu interesa. Odbylo sie to we wtoorek . Poczatki byly tragiczne-ból przy sikaniu,strach,masakra jednym slowem. Tera ok,goi sie fajnie. Zabieg w znieczuleniu ogólnym-i tego najbardziej sie bałam,w ramach chirurgii jednego dnia. I ma tylko jedno pytanie w próżnie-kiedy w Polsce pacjent przestanie byc intruzemA niby miało byc po znajomosci,ech...szkoda gadac
Kamila
2007-01-24
22:16:50
Email
Zrobiłam tak jak piszecie :) Julio, wiem, że jesteś doświadczoną mamą :) ale ja po prostu boję się tego ściągania jak cholera! Jakaś głupia chyba jestem... wciąż mi się wydaje, żę jego to boli... dziś przy kąpaniu, ściągnęłam mu, ale zchodzi tylko troszkę, umyłam, miał trochę czerwone... mam nadzieję, że się nic nie stało! Wrrrr co za stres!
Julia
2007-01-25
17:08:01
Email
Na początku właśnie schodzi tylko troszkę, potem bedzie coraz bardziej, zobaczysz. Nic sie nie bój, jeśli nie robisz tego mimo oporu, na pewno małego nie boli. A co do zaczerwienienia, Bartek też czasem tak miał i nic sie nie działo.
Migotka
2007-01-25
18:51:00
Email
Powiedzcie mi proszę do jakiego momentu powinien ten napeletek zejść?Bo Alkowi zchodzi,ale nie wiem czy wystarczająco.
Atka
2007-01-25
20:19:07
Email
No... MIGOTKA, zbadaj u męża ;) ja tak sprawdziłam, bo to co wyłożyła mi lekarka nie trzymało sie kupy, co tak zamotała mi odkąd dokąd niby, że jest dobrze. sprawdziłąm w praktyce i przełożyłam na mikroskopijne rozmiary Mikiego. Bo w praktyce zawsze łatwiej połapać sie o co rozchodzi się.Tak najprościej.
Migotka
2007-01-25
21:32:31
Email
Atka jesteś genialna!!!!!!ale to musi tak samo schodzić,czyli odkrywać cały żołądz,bo jak tak to Alkowi schodzi tylko troszeczkę...brrrrr..zaczęłam się martwić........idę sprawdzić u męża;D
Migotka
2007-01-25
21:43:56
Email
sprawdziłam.Bez obciągania siusiak wygląda prawie tak samo,wydaje mi sie tylko,że tej cieńkiej skórki okrywającej żołądz Aluś ma wiecej,może to przez to że mu ją sciągam,może ją rozciągnęłam;(Mój Jacek powiedział,że jemu cały żołądz dał się "odkryć" dopiwro w wieku dojrzewania,bo wczesniej tez miał do połowy zakryty,niadający sie nizej obsunąć.....matko święta.Ajak to powinno wygladać u takich małych dzieci?
Basia.26
2007-01-26
18:03:49
Email
dziewczyny no uśmiałam się przednie... :) extra watek, super metody dydaktyczne :D Migotko... mówisz, bez obciągania...?? wybacz, no mam dobry humor :))
Migotka
2007-01-26
18:42:39
Email
:))))))))Miało być bez odciągania:)
Atka
2007-01-27
14:26:24
Email
:))) nie ma to jak mieć syna ;) no, mojemu mężowi też schodzi tak, że penis wygląda jakby był w całosci, ale tak jak twój mąż Migotka to mój też uparcie twierdzi, że "reszta" zeszła mu znacznie później. Właśnie byłam ciekawa czy te "zeznania" ktoś potwierdzi, wiec pominęłam tą część zapewnień męża. Lepiej miej mieć porównanie - tak jest znacznie wiarygodniej:)
Migotka
2007-01-27
20:55:58
Email
Ale wiecie co dziewczyny,jak mojemu Jackowi zeszło w okresie dojzewania..to ciekawe z jakiego powodu...musiał bardo duzo nim ruszac...w dół:))))))))))))))))))))hahhahahhahaa
kyja
2007-01-27
23:29:44
Email
mój mąz mówi,że nie pamięta kiedy u niego to się stało,ale gdzieś słyszałam ( nie od lekarza),że chłopcom schodzi całkiem w okresie dojrzewania.Chyba trzeba zapytać lekarza jak to z tym jest;-))
Atka
2007-01-28
13:26:28
Email
KYJA oszczędzę ci czas: nie pytaj, bo lekarz to sam nie wie jak nie jest facetem - wiem to po mojej lekarce, którą tylko skrępowałam dociekliwym pytaniem. Zdaj się na nasze wiadomości. Dwóch dorosłych męzów -wiedza sama w sobie;) - twierdzi, że cała sprawa finalizuje się jak się dojrzewa to coś w tym musi być!
venuss
2007-04-10
12:51:56
Email
Jeszcze słowo o chłopaczkach... Byłam z synem u urologa dziecięcego (jak miał 10 lat) Lekarz powiedział zeby nic nie odrywac, nie dotykac, skoro nie ma infekcji, moj dorosły brat potwierdził ze w okresie dojrzewania samo sie to odkleja. WAZNE: cos jeszcze chciałam dodac! jak synek mial roczek na plazy koleżanki gderały zebym zdjęła mu majteczki, bo ich dzieci były bez. Posluchalam, zdjęłam. Pod napletek dostał sie piasek, ciepło wilgotno zrobiły swoje, skonczyło sie wysiękiem ropnym i wizyta u chirurga, na szczescie tylko przemywanie rywanolem zalecił uff.. pomogło. Ale dziecko sie nacierpiało. Nie słuchajcie koleżanek jak nie macie pewnosci. Mama wie co dla dziecka najlepsze,. Pozdrawiam
Julia
2007-04-10
13:31:57
Email
Mnie ostatnio teść rozwalił, bo ze szwagierką która ma dwóch synów rozmawiałyśmy o sciąganiu napletka, a teść słuchał i na koniec mówi "jak Bartek będzie miał żonę, to mu sama zdejmie" ;o) Niezłe, co?
Anna
2007-05-27
21:58:07
Email
O jakiegoś czasu, właściwie od kiedy Miłosz zaczął sikać na stojąco zauważyłam, że zdarza się tak że napletek skleja się na końcu i zanim strumień moczu znajdzie ujście robi się balonik. Trochę mnie to zaniepokoiło i w kąpieli zaczęłam mu delikatnie ściągać skórkę. Wydaje mi się, że otwór jest trochę za mały i dlatego napletek nie daje się ściągnąć. Wcześniej kiedy sikał w pieluchę lub do nocnika tego nie widziałam. Na bilansie dwulatka, sama zagadnęłam lekarkę o siusiaka. Sprawdziła i powiedziała, że jak na razie jest OK, i nie trzeba nic robić, ale to było juz pół roku temu. A mnie wydaje się że wcześniej było trochę lepiej, bo co jakiś czas sprawdzałam. Teraz żałuję że niecodziennie.
bea1978
2007-05-28
20:19:12
Email
Ja z synkiem(7 miesiecy) byłam już u chirurga, byliśmy pewni że go potną bo tak powiedziała nasza lekarka.Widac u niego było tylko dziurkę do sikania. Jednak dobry pan doktor dał nam masc i kazał smarowac siuraka przez tydzien. Smarowalam dwa tygodnie i widac już "grzybka" wydaje mi się że nawet można powiedziec że już jest chyba cały :)Nie wiem bo u takiego malucha trudno mi określic jak powinno byc oki.Bynajmniej przy każdej kąpieli pan doktor kazał nam sciągac skórkę ile się da i przed posmarowaniem maścią też dosc mocno naciągnac i smarowac dopiero na naciagnieta błonkę. Wydaje mi się że dzięki tej maści obejdzie się bez ciecia :)
lucynka30
2009-09-03
14:02:42
Email
Moj Szymus ma 1roczek i 9 m-cy i mamy problem z tak zwaną 'skorką'.Wiecie na czym to polega.Gdy mu probuje 'naciągnąc' po kąpieli placze !Oj jak strasznie placze wrecz wrzeszcy az samej chce mi się płakać!Ale tak trzeba.Dziewczyny moj lekarz zalecił mi po kazdej kąpieli przemywac całego siusiaka rumiankiem rownież pod skórka gdy ja 'ściągniemy'-bedzie płacz, a nastedpnie posmarowac Oxycortem A.Ja się do tego stosuję.Moja siostra ma syna 5 lat i tez tak frobiła i dało radę!Wiec ja wierzę że mojemu synowi tez pomoze gdyz nie wyobrażam sobie dac go na jakiś zabieg .Kocham go nad życie i nie pozwole żeby cierpiał mój maluszek!
gasta
2009-11-16
23:20:36
Email
moj 4letni synek plakal ze boli go pisiorek,naciagnelam mu i widze ze wychodzi mu zoladz,czy to aby nie za szybko?
lookingfor
2014-05-19
08:38:41
Email
Mój syn ma powiększoną miedniczkę nerki prawej 26 mm.Od dwóch dni płacze strasznie w nocy. Mówi ,że boli go brzuszek i nie może sie dobrze wysikać wtedy. Nasza pani doktor dała skierowanie do urologa. ___________ urolog dziecięcy
elenka
2015-03-05
12:50:31
Email
U mnie się sprawdziło! :) dostosowałam się do zaleceń z tego tekstu: http://www.biomedical.pl/ciaza/jak-splodzic-chlopca-1514.html odpowiednia dieta i czas stosunku sprawdził się i moim pierwszym dzieckiem był synek :D teraz w drodze jest córeczka, dokładnie tak jak planowałam :D jak ktoś też tak planuje to warto spróbować :P
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum