szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Karnawał w żłobku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Michalina
2007-01-05
Email
18 stycznia w naszym żłobku organizowana jest zabawa karnawałowa. Dzieciaki mają przyjść przebrane. Nie mam zielonego pojęcia, jak przebrać Łukasza. Dziewczyny, czy w Waszych żłobkach też organizowane są bale?
Kamila
2007-01-05
13:38:06
Email
U nas są. W zeszłym roku przebrałam Kinię za krakowiankę. Strój pozyczyła mi ciocia. U nas można wypożyczyć stroje karnawałowe w jednym ze sklepów z zabawkami. Wtedy Kinia była za mała, rozmiarówka zaczynała sie od 120cm. W tym roku jeszcze nie wiem za kogo Kinia się przebierze....
Michalina
2007-01-05
15:02:02
Email
Byłam dzisiaj w sklepie, w którym sprzedają stroje (ale rozmiarówka zaczyna się od 110 wiec za duże) i wypożyczają. Z tych wypożyczanych to był trochę sfatygowany i miałam wrażenie, że brudny strój robaczka. Te do kupienia bylł bardzo drogie bo ok. 100 zł za nieciekawy i za duzy strój. Chyba sama coś uszyję tylko pomysłów brak.
Katka
2007-01-05
17:05:19
Email
Mój kuba byl czarodziejem. Zawsze mozna przebrac za kotka -ciemne rajstopki i bluzeczka,doszyć łatki z futerka,ogonek,uszka tez z futerka a wąsy sama dorysujesz.Albo biedronka. Mnie czeka bal w przedszkolu,na szczęście mlody dostal kimono i bedzie karateką. No chyba ,że cos jeszcze wpadnie mi do glowy. Do gotowych strojów mam awersje-w zeszlym roku na balu w przedszkolu bylo sporo dzieci w identycznych strojach,nawet ktoś dowcipnie porobil im zdjęcia razem. A lepiej skromnie,ale z fantazja.
kyja
2007-01-05
19:16:09
Email
u nas też jest bal przebierańców-12 lutego, w zeszłym roku Misiek był przebrany za wojownika Ninja.Strój wypożyczyłam-koszt to chyba 20 lub 30 zł.Wypożyczałam go w wypożyczalni strojów dla dzieci-byłam tam 3 dni przed balem i wybór miałam bardzo skromny.Może faktycznie lepiej coś samemu zrobić?Właśnie parę dni temu dostałam od siostry paczkę dla Miśka ze strojem Piotrusia Pana-więc w tym roku mam problem z głowy.Można dziecku uczyć pelerynkę, zrobić z brystolu okulary, ciemne rajtuzy i bluza i prawie Zorro;-)))
Michalina
2007-01-08
09:51:51
Email
PRAWIE Zorro :D . Dzisiaj koleżanka dała mi cynk, ze są jakieś stroje karnawałowe w Biedronce. Zobaczę, może tam coś wybiorę.
kyja
2007-01-13
16:36:28
Email
"prawie" robi wielką róznicę, hehehe;-)jak tam przygotowania do balu?Łukasz oswoił się ze żłobkiem?Mój Missiek ma ulubiną panią w złobku-panią niebieską ( bo nosi niebieski fartuch)-gdy ją widzi rano, to wtula się we mnie-wstydzi się jej;-)), jest tez pani biała( biały faruch), która wg słów Michałka gra na pianinku i śpiewa piosenki;-)
Michalina
2007-01-18
19:35:59
Email
No i po karnawale. Mały nie był zbyt rozmowny więc nie wiem czy sie podobało. Przebraliśmy go za pirata chociaż wszyscy mówili, że wygląda, jak muszkieter. Strojem poratowała moja siostra. Ostał się jeden po jej młodszym synku. Nie mogę doczekać się zdjęć :). Kyja - Łukasz już chętnie chodzi do żłobka chociaż ma problemy z porannym wstawaniem i czasami woli iść na spacer niż do żłoba. Łukasz ma swoją ulubioną panią Beatkę. Dla pani Beatki zrobi wszystko, nawet na nocnik usiądzie. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum