Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - foteliki samochodowe

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anna
2007-01-03
Email
Mam pytanie o foteliki dla starszych dzieci takie od 15kg, w których dziecko przypina si? pasem samochodowym. Czy ktos móg?by co? poleci?? Zale?y mi dodatkowo, aby by?a regulowana pozycja oparcia. Fotelik który mamy niestety ma wad?, zbyt krótkie pasy, latem by?o jeszcze jako tako, ale teraz w zimie, kiedy maluch jest grubo ubrany jest problem z zapieciem. Jak zacz?li?my si? interesowa? to okaza?o si? ?e mimo ze Mi?osz nie ma jeszcze 3lat, wzrostem juz kwalifikuje si? do tych fotelików przypinanych pasem samochodowym, ale poniewa? jeszcze czasami ?pi podczas jazdy zale?y nam na regulacji oparcia.
sylwetka
2007-01-05
23:13:55
Email
Chicco- najnowszy model, ale dok?adnie nie pami?tam, dali?my za niego co? ponad 500zlale warto ma to czego potrzebujesz. Wejd? sobie na stron? Chicco i dok?adnie obejrzyj. Pozdrawiam
Anna
2007-01-06
21:00:09
Email
Dzi?ki wielkie, w?a?nie nad nim si? zastanawiali?my. Mierzyli?my go nawet do samochodu i rzeczywi?cie nam pasowa?. Tylko tapicerka w ma?o "ochronnych" kolorach, ale wszystkie pokrowce na zamki, wi?c mozna b?dzie pra?.
sylwetka
2007-01-06
22:01:36
Email
Szczerze polecam, my wybrali?my szaro-niebieski i có? rzeczywi?cie szybko si? brudzi, ale jak piszesz ?atwo jest go upra?. My kupili?my go zanim Agatka wa?y?a te przepisowe 15kg, ale nam si? spokojnie mie?ci. Teraz wa?y ok 14kg lub raczej ponad i jest ok.Podoba nam si?, ?e ca?e oparcie mo?na regulowa? a nie tylko zag?ówek. Poprzedni fotelik by? tragiczny, Ma?a nam si? w nim bardzo poci?a niezale?nie od pogody i ilo?ci ubra?. A tu zwracali?my w?a?nie uwag? na materia?, by nie by? ortalionowy. Có?, trafnego wyboru ?ycz?. S.
sylwetka
2007-01-06
22:01:41
Email
Szczerze polecam, my wybrali?my szaro-niebieski i có? rzeczywi?cie szybko si? brudzi, ale jak piszesz ?atwo jest go upra?. My kupili?my go zanim Agatka wa?y?a te przepisowe 15kg, ale nam si? spokojnie mie?ci. Teraz wa?y ok 14kg lub raczej ponad i jest ok.Podoba nam si?, ?e ca?e oparcie mo?na regulowa? a nie tylko zag?ówek. Poprzedni fotelik by? tragiczny, Ma?a nam si? w nim bardzo poci?a niezale?nie od pogody i ilo?ci ubra?. A tu zwracali?my w?a?nie uwag? na materia?, by nie by? ortalionowy. Có?, trafnego wyboru ?ycz?. S.
Slodziutka
2010-09-23
10:18:34
Email
Tak mniej wi?cej miesi?c temu kupi?am ten fotelik samochodowy, Maxi Cosi Rodi Xr http://www.autofoteliki.pl/maxi-cosi-rodi-xr,2,64,98.html dla dzieci 15-36 kg, ?eby dziecko w samochodzie by?o bezpieczne i dobrze si? czu?o. Nie kosztowa? nas jako? super du?o, bo z tego co pami?tam zap?acili?my za niego chyba nie ca?e 550z?. Akurat do tego fotelika to przekona?a mnie jego ocena w testach ADAC, bo dosta? czwórk? w skali od 1 do 5, czyli to ju? jest ta grupa bezpiecznych fotelików. Ogólnie sprawuje si? nie?le, nie mam do niego ?adnych powa?niejszych zastrze?e?. Troch? mo?e ?a?uj? tylko tego, ?e wybra?am do?? jasny kolor (wzi?li?my coloured snow, taki bia?y w ma?e ?atki) i teraz jest ju? szary, ale w sumie i tak ca?kiem nie?le wygl?da, a wa?ne, ?e jest bezpieczny.
paulinkaa
2014-10-25
16:20:31
Email
My te? d?ugo si? zastanawiali?my nad tym fotelikiem maxi cosi, ale w ko?cu trafili?my na recaro i jeste?my zadowoleni. Te? ma certyfikat bezpiecze?stwa

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum