szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - foteliki samochodowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anna
2007-01-03
Email
Mam pytanie o foteliki dla starszych dzieci takie od 15kg, w których dziecko przypina się pasem samochodowym. Czy ktos mógłby coś polecić? Zależy mi dodatkowo, aby była regulowana pozycja oparcia. Fotelik który mamy niestety ma wadę, zbyt krótkie pasy, latem było jeszcze jako tako, ale teraz w zimie, kiedy maluch jest grubo ubrany jest problem z zapieciem. Jak zaczęliśmy się interesować to okazało się że mimo ze Miłosz nie ma jeszcze 3lat, wzrostem juz kwalifikuje się do tych fotelików przypinanych pasem samochodowym, ale ponieważ jeszcze czasami śpi podczas jazdy zależy nam na regulacji oparcia.
sylwetka
2007-01-05
23:13:55
Email
Chicco- najnowszy model, ale dokładnie nie pamiętam, daliśmy za niego coś ponad 500zlale warto ma to czego potrzebujesz. Wejdź sobie na stronę Chicco i dokładnie obejrzyj. Pozdrawiam
Anna
2007-01-06
21:00:09
Email
Dzięki wielkie, właśnie nad nim się zastanawialiśmy. Mierzyliśmy go nawet do samochodu i rzeczywiście nam pasował. Tylko tapicerka w mało "ochronnych" kolorach, ale wszystkie pokrowce na zamki, więc mozna będzie prać.
sylwetka
2007-01-06
22:01:36
Email
Szczerze polecam, my wybraliśmy szaro-niebieski i cóż rzeczywiście szybko się brudzi, ale jak piszesz łatwo jest go uprać. My kupiliśmy go zanim Agatka ważyła te przepisowe 15kg, ale nam się spokojnie mieści. Teraz waży ok 14kg lub raczej ponad i jest ok.Podoba nam się, że całe oparcie można regulować a nie tylko zagłówek. Poprzedni fotelik był tragiczny, Mała nam się w nim bardzo pociła niezależnie od pogody i ilości ubrań. A tu zwracaliśmy właśnie uwagę na materiał, by nie był ortalionowy. Cóż, trafnego wyboru życzę. S.
sylwetka
2007-01-06
22:01:41
Email
Szczerze polecam, my wybraliśmy szaro-niebieski i cóż rzeczywiście szybko się brudzi, ale jak piszesz łatwo jest go uprać. My kupiliśmy go zanim Agatka ważyła te przepisowe 15kg, ale nam się spokojnie mieści. Teraz waży ok 14kg lub raczej ponad i jest ok.Podoba nam się, że całe oparcie można regulować a nie tylko zagłówek. Poprzedni fotelik był tragiczny, Mała nam się w nim bardzo pociła niezależnie od pogody i ilości ubrań. A tu zwracaliśmy właśnie uwagę na materiał, by nie był ortalionowy. Cóż, trafnego wyboru życzę. S.
Slodziutka
2010-09-23
10:18:34
Email
Tak mniej więcej miesiąc temu kupiłam ten fotelik samochodowy, Maxi Cosi Rodi Xr http://www.autofoteliki.pl/maxi-cosi-rodi-xr,2,64,98.html dla dzieci 15-36 kg, żeby dziecko w samochodzie było bezpieczne i dobrze się czuło. Nie kosztował nas jakoś super dużo, bo z tego co pamiętam zapłaciliśmy za niego chyba nie całe 550zł. Akurat do tego fotelika to przekonała mnie jego ocena w testach ADAC, bo dostał czwórkę w skali od 1 do 5, czyli to już jest ta grupa bezpiecznych fotelików. Ogólnie sprawuje się nieźle, nie mam do niego żadnych poważniejszych zastrzeżeń. Trochę może żałuję tylko tego, że wybrałam dość jasny kolor (wzięliśmy coloured snow, taki biały w małe łatki) i teraz jest już szary, ale w sumie i tak całkiem nieźle wygląda, a ważne, że jest bezpieczny.
paulinkaa
2014-10-25
16:20:31
Email
My też długo się zastanawialiśmy nad tym fotelikiem maxi cosi, ale w końcu trafiliśmy na recaro i jesteśmy zadowoleni. Też ma certyfikat bezpieczeństwa

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum