szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Soczek Jabłkowy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agata
2005-03-22
Email
Dziewczyny jak byłam ostatnio u pediatrycy, ta powiedziała mi, że mogę już dać Saruni soczek jabłkowy (Sara skończyła 3 miesiące w zeszłym tygodniu). Poleciła mi BoboVita - bo ponoć oni robią soczki od 4-tego miesiąca. Jak poszłam do sklepu okazało się, że BoboVita już od jakiegos czasu nie robi soczków od 4-tego, tylko teraz już od 5-tego miesiąca. Kupiłam jeden taki soczek i zastanawiam się czy mogę go już dać Saruni, czy lepiej poczekać aż ukończy cztery miesiące. Ja za 1,5 miesiąca wracam do pracy i muszę powoli uczyć ją do innego jedzonka. Co wy o tym sądzicie? Dać soczek czy lepiej jeszcze troszkę poczekać.?
sylwia
2005-03-22
16:40:07
Email
My Kubie juz podawaliśmy i włąśnie Bobo vitę, ja na twoim miejscu spróbowalabym, tylko po troszeczku. Jak nie bedzie żadnych reakcji, podasz więcej.
Julia
2005-03-23
17:05:16
Email
Ja bym dała soczek. Na początku niewiele, ale bym dała. W końcu to tylko sok, nic ciężkostrawnego i wymyślnego. Ja na początku gotowałam Bartkowi kompot z jabłek, i do dzisiaj tak robię. Czasem soczek, czasem kompot.
Agata
2005-03-27
22:31:51
Email
Z okazji świąt Sarunia dostała dziś pierwszy soczek (jabłkowy) w swoim życiu, tzn. dostała 5 mililitrów, z czego połowa wylądowała na śliniaczku. Druga połowa trafiła do buźki...ale się kwasiła, ale i też nieamowicie oblizywała się jęzorkiem, więc chyba jej smakowało. Ta wiekopomna chwila została zapisana na Video.
Agata
2005-03-28
22:27:16
Email
No tak....wczoraj był soczek po raz pierwszy a dziś Sara zrobiła dwie, luźne, żółciutkie kupki. Jak nigdy dotąd, bo ona robiła kupki co 5-6 dni, a ostatnio co 2-3 dni jedną. Dziewczyny czy to normalna reakcja po soczku jabłkowym (mała wypiła niecałą łyżeczkę). Innych jakichś niekorzystnych objawów po soczku nie zauważyłam, poza popołudniowym rozdrażnieniem wczoraj i dziś, ale myślę, że to było spowodowane przewijaniem się u nas dużej liczby gości wczoraj i dziś...i hałasu jaki temu towarzyszył.
Agata
2005-03-31
19:19:36
Email
Dziewczyny poradźcie mi coś. Mała dostała soczek dwa razy (w niedzielę i we wtorek) po małej łyżeczce. I od niedzieli zaczęło się straszne ryczenie wieczorami. Nie wiem czy mogę to wiązać z podaniem soczku jabłkowego. Kupki robi bardzo ładne. A wieczorem no i dziś to nawet popołudniu jest taki ryk, pręży się, buźka robi się czerwona, postękuje. Na wszelki wypadek wczoraj i dzis nie podałam jej soczku. Nie wiem czy ona się nie rozregulowała w święta poprzez wiżyty gości u nas. Co o tym sądzicie?
Jagoda
2005-03-31
22:36:14
Email
Prędzej goście niż soczek. Zuzanka też marudzi wieczorami, od niedawna zresztą, a soczku nie dostaje ;)
Mała
2005-04-01
11:47:00
Email
A Natalka nie chce pic zadnego soczku.Herbatki, mleko wszystko oki.Zupki je z chęcią, kaszki tez oki, ale soczków w ogóle nie chce:(
Mała
2005-04-01
11:48:17
Email
Myslę ze to zdecydowanie goście.Natalka tez róznie zachowuje się wieczorami po wizycie gosci.
suka
2005-05-12
18:06:58
Email
kurwa jebana mac
kyja
2005-05-13
09:01:08
Email
Misio nie znosi soczków, ale nektary wciąga-uwielbia brzoskwiniowy HIPP-a, gruszkowy mniej. Hmm, niezwykle wymowny komentarz Suka zamieściła, nie uważacie;-))?
Ewka25
2005-05-15
17:36:56
Email
No!:)
Jagoda
2005-05-18
17:33:32
Email
I do tego jak bardzo na temat!!!!
Kamila
2005-05-21
22:13:37
Email
Co to za dziwne wpisy.... "Pani" S. Wiecie co, przeraża mnie ten świat, po co wpisywać takie teksty... przecież to nikogo nie wzrusza....

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum