szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - roczek Kacperka (od Eryki)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bela
2006-10-03
Email
W dniu Twych pierwszych KACPERKU urodzin W dniu Twego świeta Niech buzia Twa będzie zawsze uśmiechnięta Przezcały czas jak słoneczko na niebie Bo serduszko kochamy CiebiE !!! Wszystkiego najlepszego, duzo zdróweczka życzą ciocia i wujek wraz z Tomusiem


Julia
2006-10-03
16:19:32
Email
Jejku, Eryka, to nie do wiary, że Twój syn już ma roczek :o) Uściskaj go mocno od nas, ja i Bartuś życzymy mu wszystkiego najlepszego w tym ważnym dniu :o)
agnieszka74
2006-10-03
17:11:55
Email
Kochany Jubilatku !!!
Z okazji Twoich strasznych ;)) pierwszych urodzinek zyczymy Ci: 100 latek, duuuzo radości, miłości, słodyczy, duzego tortu, super prezentów, czadowej imprezki, kolorowych snów i aby Twoje dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej !!!!
Buziaczki !!!! - Aga z Kubusiem

Goga66
2006-10-03
17:49:17
Email
Kochany Maluszku, najlepsze życzenia, wiele szczęścia na przyszłe lata, duzo zabawy i radości życzą Zuza z mamą
polishgirl
2006-10-04
09:06:06
Email
I my też dołączamy się do życzeń, duuuużo zdrówka i uśmiechu. Tego zyczymy z Maksymilianem.
Eryka
2006-10-04
21:46:59
Email
Dziekuję Wam za pamięć, Drogie Mamusie:) Stuknął nam roczek i rzeczywiście przeleciało to bardzo szybko. Odżyły wspomnienia pierwszych wspólnych dni i chwile uczenia się siebie nawzajem:) Świętowaliśmy w gronie domowników. Upiekłam tort. Byla oczywiscie jedna świeczka, ale synek wolał pacnąć łapką w tort niż gasić płomyczek. Niestety zdjęć nie mam w wersji elektronicznej, ale moze uda mi się je zedkanować i wtedy wkleję. Pozdrawiam Was jeszcze raz bardzo gorąco i dziękuję za pamięć.
andzia
2006-10-04
22:13:53
Email
Najlepsze zyczenia duzo zdrowka i pieknego usmiechu na twarzy .Wiki z Mama. Buziaki :]
Eryka
2006-10-05
23:26:37
Email
Andziu! Dziękujemy serdecznie:)
renya
2006-10-06
20:01:53
Email
Spóźnione, ale z całego serca płynące życzonka - uśmiechniętej buzi, zdrówka i kolejnego roczku pełnego brykania, włażenia rodzince na głowy oraz wszystkiego tego czego taki dorosły facet może potrzebować :) R&A


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum