szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Podobieństwo


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Michalina
2005-03-13
Email
Do kogo podobne są Wasze pociechy? Wszyscy mówią, że nasz syn to wykapany tata, chociaż ja się upieram, że ma moje oczy.
Agata
2005-03-13
21:18:08
Email
Ktokolwiek spojrzy na moją Sarunie, to mówi, że to wykapany tata. No, cóż...śmieję się, że od pasa w dół to napewno wykapana mama:)
Kamila
2005-03-14
10:27:16
Email
U mnie to samo... tatusiowa :) nawet u lekarza, pielęgniarka i piediatrzyca ciągle potwierdzają - tatusiowa :) powtórzę tylko słowa Agaty: po pasa w dół - "mamusiowa" hihihi :)))
Jagoda
2005-03-14
14:35:25
Email
Moja rodzina twierdzi, że Zuza podobna jest do męża, męża rodzina, że do mnie. Wczoraj byliśmy u siostry stryjecznej męża, która ma synka 9 miesięcznego. Porównywaliśmy zdjęcia małego i Zuzy z tego samego okresu - są podobni do siebie jak dwie krople wody! Dzieci można odróżnić jedynie po ubrankach!!! No, to teraz mam koronny dowód!
Julia
2005-03-14
16:22:07
Email
Bartek był zaraz po urodzeniu podobny raczej do mnie, a teraz to podobno cały tata. Chociaż jedna koleżanka powiedziała, że jest podobny do mnie. Z takimi małymi dziećmi to nigdy nie wiadomo :o)
Aska
2005-03-14
16:53:40
Email
a nasza Ola to typowa "mieszanka"
kyja
2005-03-14
21:39:31
Email
Misio, według jednych, jest podobny do mnie, według innych -do męża.A on, wg mnie, jest zmiksowany:-)nos ma po mnie, usta po tacie, wielkość uszu po tacie, ale wszelkie zagięcia ucha ma po mnie, od pasa w dół-po tacie;-),ale po mnie ma taki dołek nad samymi pośladkami( pewnie mamy więcej kręgów w ostatnim odcinku kręgosłupa), jak płacze-jest podobny do mnie( robimy identyczne podkówki), jak coś mu nie smakuje-robi miny taty, oczy chyba ma po dziadku.Rośnie tak jak tata-porównuję nasze książeczki zdrowia dziecka;-),a włosy-tu jest największy mix:urodził się z ciemnymi włosami ( tak jak ja), a teraz mu jaśnieją( jak tacie, gdy był dzieckiem), temperament ma, na szczęście, po tacie:-).A moja mama uważa,że jest podobny do niej:-))
Agata
2005-03-14
21:43:22
Email
Łał Kyja ...twój Misio to dopier miź..hi,hi

Agata
2005-03-14
21:44:15
Email
Miał być ...twój Miso to dopiero mix. Późno już i literki mi się mylą
Mała
2005-03-15
11:55:44
Email
Hej...O Natalce wszyscy od urodzenia mówią ze jest podobna do taty:).I faktycznie, oczy ma duże-jak tata, jest wysoka(tata też) lubi jeść-tata też:), miny robi identyczne jak tata.Krzywi się jak tata, śmieje się jak tata.A co mnie ma?Kręci stópką w koło-jak ja i kręci włoski na głwoie-jak ja w dzieciństwie:).Aaa no i ja się upieram że ma po mnie uszka.No ale nikt tego nie potwierdza.Moja teściowa mówi że ma po niej palce.Ale myślę że niezupełnie.Jak na razie to czysty tata:):):):)Ale to dobrze.Mówią że jeśli córeczka podobna jest do tatay to szczęsliwa:) :)Zauważyłyście że praktycznie wszytstkie dzeici podobne są do tatusiów?;)
Julia
2005-03-15
21:34:33
Email
To dobrze, że podobne do tatusiów, bo inaczej tatusiowie mogliby zacząć coś podejrzewać ;o)
emka
2005-06-24
16:08:31
Email
hi hi - Julia
my sie śmiejemy że jest podobna do siebie :)
Maria
2005-06-24
17:36:42
Email
Ostatnio ogladałam zdjęcia mojego męża z okresu niemowlęctwa i okazuje się, że Michałek wyglada identycznie :) Co nie jest wcale takie dobre, bo chrakterek będzie po ...mamie ;))

agnieszka74
2005-06-24
19:37:33
Email
Kubus jest wypisz wymaluj taki jak ja byłam mała...
punta
2005-06-24
22:08:39
Email
Kacper to cały tatuś, ma tylko mój kolor włosów, te same dłonie i chyba? charakter. Olga ma moją cerę, kolor włosów męża, dłonie i stópki teściowej, brązowe znamie po mnie na brzuszku. Mój kształt główki, aż wszyscy mówią, że jest z niej "mała Ania"
punta
2005-06-24
22:10:27
Email
A!!! Zapomniałam. Moja mama oczywiście twierdzi, że Kacper jest podobny do dziadka- mojego taty, a Olga .... już sama nie wiem, ale napewno nie do mnie. Jak się jej powie inaczej to potrafi się obrazić, ale ja i tak mam inne zdanie, bo inaczej to widzę.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum