Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Podobie?stwo

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Michalina
2005-03-13
Email
Do kogo podobne s? Wasze pociechy? Wszyscy mówi?, ?e nasz syn to wykapany tata, chocia? ja si? upieram, ?e ma moje oczy.
Agata
2005-03-13
21:18:08
Email
Ktokolwiek spojrzy na moj? Sarunie, to mówi, ?e to wykapany tata. No, có?...?miej? si?, ?e od pasa w dó? to napewno wykapana mama:)
Kamila
2005-03-14
10:27:16
Email
U mnie to samo... tatusiowa :) nawet u lekarza, piel?gniarka i piediatrzyca ci?gle potwierdzaj? - tatusiowa :) powtórz? tylko s?owa Agaty: po pasa w dó? - "mamusiowa" hihihi :)))
Jagoda
2005-03-14
14:35:25
Email
Moja rodzina twierdzi, ?e Zuza podobna jest do m??a, m??a rodzina, ?e do mnie. Wczoraj byli?my u siostry stryjecznej m??a, która ma synka 9 miesi?cznego. Porównywali?my zdj?cia ma?ego i Zuzy z tego samego okresu - s? podobni do siebie jak dwie krople wody! Dzieci mo?na odró?ni? jedynie po ubrankach!!! No, to teraz mam koronny dowód!
Julia
2005-03-14
16:22:07
Email
Bartek by? zaraz po urodzeniu podobny raczej do mnie, a teraz to podobno ca?y tata. Chocia? jedna kole?anka powiedzia?a, ?e jest podobny do mnie. Z takimi ma?ymi dzie?mi to nigdy nie wiadomo :o)
Aska
2005-03-14
16:53:40
Email
a nasza Ola to typowa "mieszanka"
kyja
2005-03-14
21:39:31
Email
Misio, wed?ug jednych, jest podobny do mnie, wed?ug innych -do m??a.A on, wg mnie, jest zmiksowany:-)nos ma po mnie, usta po tacie, wielko?? uszu po tacie, ale wszelkie zagi?cia ucha ma po mnie, od pasa w dó?-po tacie;-),ale po mnie ma taki do?ek nad samymi po?ladkami( pewnie mamy wi?cej kr?gów w ostatnim odcinku kr?gos?upa), jak p?acze-jest podobny do mnie( robimy identyczne podkówki), jak co? mu nie smakuje-robi miny taty, oczy chyba ma po dziadku.Ro?nie tak jak tata-porównuj? nasze ksi??eczki zdrowia dziecka;-),a w?osy-tu jest najwi?kszy mix:urodzi? si? z ciemnymi w?osami ( tak jak ja), a teraz mu ja?niej?( jak tacie, gdy by? dzieckiem), temperament ma, na szcz??cie, po tacie:-).A moja mama uwa?a,?e jest podobny do niej:-))
Agata
2005-03-14
21:43:22
Email
?a? Kyja ...twój Misio to dopier mi?..hi,hi

Agata
2005-03-14
21:44:15
Email
Mia? by? ...twój Miso to dopiero mix. Pó?no ju? i literki mi si? myl?
Ma?a
2005-03-15
11:55:44
Email
Hej...O Natalce wszyscy od urodzenia mówi? ze jest podobna do taty:).I faktycznie, oczy ma du?e-jak tata, jest wysoka(tata te?) lubi je??-tata te?:), miny robi identyczne jak tata.Krzywi si? jak tata, ?mieje si? jak tata.A co mnie ma?Kr?ci stópk? w ko?o-jak ja i kr?ci w?oski na g?woie-jak ja w dzieci?stwie:).Aaa no i ja si? upieram ?e ma po mnie uszka.No ale nikt tego nie potwierdza.Moja te?ciowa mówi ?e ma po niej palce.Ale my?l? ?e niezupe?nie.Jak na razie to czysty tata:):):):)Ale to dobrze.Mówi? ?e je?li córeczka podobna jest do tatay to szcz?sliwa:) :)Zauwa?y?y?cie ?e praktycznie wszytstkie dzeici podobne s? do tatusiów?;)
Julia
2005-03-15
21:34:33
Email
To dobrze, ?e podobne do tatusiów, bo inaczej tatusiowie mogliby zacz?? co? podejrzewa? ;o)
emka
2005-06-24
16:08:31
Email
hi hi - Julia
my sie ?miejemy ?e jest podobna do siebie :)
Maria
2005-06-24
17:36:42
Email
Ostatnio oglada?am zdj?cia mojego m??a z okresu niemowl?ctwa i okazuje si?, ?e Micha?ek wyglada identycznie :) Co nie jest wcale takie dobre, bo chrakterek b?dzie po ...mamie ;))

agnieszka74
2005-06-24
19:37:33
Email
Kubus jest wypisz wymaluj taki jak ja by?am ma?a...
punta
2005-06-24
22:08:39
Email
Kacper to ca?y tatu?, ma tylko mój kolor w?osów, te same d?onie i chyba? charakter. Olga ma moj? cer?, kolor w?osów m??a, d?onie i stópki te?ciowej, br?zowe znamie po mnie na brzuszku. Mój kszta?t g?ówki, a? wszyscy mówi?, ?e jest z niej "ma?a Ania"
punta
2005-06-24
22:10:27
Email
A!!! Zapomnia?am. Moja mama oczywi?cie twierdzi, ?e Kacper jest podobny do dziadka- mojego taty, a Olga .... ju? sama nie wiem, ale napewno nie do mnie. Jak si? jej powie inaczej to potrafi si? obrazi?, ale ja i tak mam inne zdanie, bo inaczej to widz?.
Strona 1 - 1, 2, następna
Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum