szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Co lubią nasze dzieci


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Julia
2005-03-12
Email
Jakie zabawy lubią Wasze pociechy? Co wywołuje uśmiech na ich buźkach? Bartek uśmiecha się ślicznie jak mu śpiewam na głos, jak go łaskoczę po boczkach i pod paszkami i jak mu robię samolot to chichocze głośno- jakie to słodkie :o)Chyba lubi ze mną gadać, bo odpowiada na zaczepki. I ostatnio uwielbia miętosić paczkę z chusteczkami higienicznymi, bo tak fajnie szeleści.
Agata
2005-03-12
10:35:37
Email
Moja Sarunia (za tydzień 3 miesiące) uwielbia wpatrywać się i gurzyć do jednego bardzo kolorowego pluszaka. ma ich dużo, ale tylko na tego reaguje. Potarfi wpatrywać się w niegi nawet i pół godziny a potem zasnąć. Poza tym, ostatnio bardzo często się śmieje jak do niej mówię, a czasem wygląda to tak jakby mi odpowaiadała. Ja do nie coś tam a ona yyyyyyyy i tak w kółko. Aha i chyba jak wszystkie kobiety uwielbia się przebierać. Jeśli jest niespokojna albo płacze to tylko zacząć ją przebierać i dziecka nie ma. Cudo!!

Julia
2005-03-12
14:57:14
Email
A Bartek jak typowy facet nie lubi ubierania ;o) Najchętniej to by cały czas siedział na golasa- mały ekshibicjonista ;o)
kyja
2005-03-13
10:20:22
Email
Misio przez całą jesień uwielbiał 1 zabawkę-kaczora;-)teraz świruje przy wieku zabawkach, śmmieje się do kurczaka, który, jak uderzy sie go w klatkę piersiową, gdacze, ja też mam z tej zabawki radochę;-))Misio bardzo lubi jak mu śpiewam, robię z nim 'kosi kosi',bardzo lubi jak łaskoczemy go po udkach , boczkach i brzuszku-śmieje się wtedy bardzo głośno, uwielbia też, jak go obwąchuję przy uszkach, szyjce i twarzy-przymyka oczy i się z lubością uśmiecha:-))lubi bardzo siedzieć na kolanach-jak robimy mu 'patataj', ostatnio zafascynowały go insygnia władzy w domu-pilot:-))robi konkurencję tacie:-))
Isia
2005-03-14
14:02:46
Email
Kyja, ty sadystko!! To niemoralne tak chlastać w klatę Bogu ducha winnego kuraka!! :-D
kyja
2005-03-14
21:43:00
Email
Isia, poczekamy, zobaczymy-będziesz szukać takiej zabawki dla swojej pociechy, zobaczysz:-))kury forever:-)!!!
Mała
2005-03-15
15:45:07
Email
natalka baaardzo lubi samoloty i wszelkiego rodzaju szybowanie w powietrzu.Piszczy wtedy z radości, głosno się śmieje:).Z zabawek lubi palstikowe kluczyki i uwielbia pluszową zabawkę-takie duże słoenczko.Lubi przekręcac się na brzuszek.Bawi się często śliniaczkiem.Uwielbia gdy się do niej mówi odpowiada rozbrajającym uśmeichem i po sowjemu gada:).cały czas łączy wiele sylab tylko nie "mama"."Mama" mówi tylko wtedy gdy coś się jej nie podoba gdy jest zniecierpliwiona i gdy zaczyna już płakac wtedy tylko"mama mama".Biorę ją na ręcę i już jest oki:).Wczoraj też tak własnie robiłą ja nei przychodziłam więc krzyknęła głośno "mama".No to co miałam robić...przyszłam;).Ogółem jest naprawdę słodka:)Z dnia na dzień coraz bardziej:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum