Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Co lubi? nasze dzieci

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Julia
2005-03-12
Email
Jakie zabawy lubi? Wasze pociechy? Co wywo?uje u?miech na ich bu?kach? Bartek u?miecha si? ?licznie jak mu ?piewam na g?os, jak go ?askocz? po boczkach i pod paszkami i jak mu robi? samolot to chichocze g?o?no- jakie to s?odkie :o)Chyba lubi ze mn? gada?, bo odpowiada na zaczepki. I ostatnio uwielbia mi?tosi? paczk? z chusteczkami higienicznymi, bo tak fajnie szele?ci.
Agata
2005-03-12
10:35:37
Email
Moja Sarunia (za tydzie? 3 miesi?ce) uwielbia wpatrywa? si? i gurzy? do jednego bardzo kolorowego pluszaka. ma ich du?o, ale tylko na tego reaguje. Potarfi wpatrywa? si? w niegi nawet i pó? godziny a potem zasn??. Poza tym, ostatnio bardzo cz?sto si? ?mieje jak do niej mówi?, a czasem wygl?da to tak jakby mi odpowaiada?a. Ja do nie co? tam a ona yyyyyyyy i tak w kó?ko. Aha i chyba jak wszystkie kobiety uwielbia si? przebiera?. Je?li jest niespokojna albo p?acze to tylko zacz?? j? przebiera? i dziecka nie ma. Cudo!!

Julia
2005-03-12
14:57:14
Email
A Bartek jak typowy facet nie lubi ubierania ;o) Najch?tniej to by ca?y czas siedzia? na golasa- ma?y ekshibicjonista ;o)
kyja
2005-03-13
10:20:22
Email
Misio przez ca?? jesie? uwielbia? 1 zabawk?-kaczora;-)teraz ?wiruje przy wieku zabawkach, ?mmieje si? do kurczaka, który, jak uderzy sie go w klatk? piersiow?, gdacze, ja te? mam z tej zabawki radoch?;-))Misio bardzo lubi jak mu ?piewam, robi? z nim 'kosi kosi',bardzo lubi jak ?askoczemy go po udkach , boczkach i brzuszku-?mieje si? wtedy bardzo g?o?no, uwielbia te?, jak go obw?chuj? przy uszkach, szyjce i twarzy-przymyka oczy i si? z lubo?ci? u?miecha:-))lubi bardzo siedzie? na kolanach-jak robimy mu 'patataj', ostatnio zafascynowa?y go insygnia w?adzy w domu-pilot:-))robi konkurencj? tacie:-))
Isia
2005-03-14
14:02:46
Email
Kyja, ty sadystko!! To niemoralne tak chlasta? w klat? Bogu ducha winnego kuraka!! :-D
kyja
2005-03-14
21:43:00
Email
Isia, poczekamy, zobaczymy-b?dziesz szuka? takiej zabawki dla swojej pociechy, zobaczysz:-))kury forever:-)!!!
Ma?a
2005-03-15
15:45:07
Email
natalka baaardzo lubi samoloty i wszelkiego rodzaju szybowanie w powietrzu.Piszczy wtedy z rado?ci, g?osno si? ?mieje:).Z zabawek lubi palstikowe kluczyki i uwielbia pluszow? zabawk?-takie du?e s?oenczko.Lubi przekr?cac si? na brzuszek.Bawi si? cz?sto ?liniaczkiem.Uwielbia gdy si? do niej mówi odpowiada rozbrajaj?cym u?meichem i po sowjemu gada:).ca?y czas ??czy wiele sylab tylko nie "mama"."Mama" mówi tylko wtedy gdy co? si? jej nie podoba gdy jest zniecierpliwiona i gdy zaczyna ju? p?akac wtedy tylko"mama mama".Bior? j? na r?c? i ju? jest oki:).Wczoraj te? tak w?asnie robi?? ja nei przychodzi?am wi?c krzykn??a g?o?no "mama".No to co mia?am robi?...przysz?am;).Ogó?em jest naprawd? s?odka:)Z dnia na dzie? coraz bardziej:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum