szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Mleko mimo, ze nie karmi się


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2006-07-11
Email
Czy spotkałyście się z czymś takim, ze mimo, że nie karmię juz 10 miesięcy, to nadal mam mleko? Nic w piersiach nie odczuwam, nic mnie nie boli, a jednak przed przypadek odkryłam, że jeszcze mam mleko i po naciśnięciu nawet sporo leci. Czy powinnam się tym martwić? Dziekuje za wszelkie odpowiedzi, bede spokojniejsza.
21Aneta
2006-07-11
13:55:58
Email
sylwia ja nie karmię już ponad dwa miesiące, moje cycki są puste ale jak ścisnę brodawkę to też kropelka poleci. A mojego męża bratowa ma synka piecioletniego, minęło już cztery lata od kiedy skończyła karmić i też mówi, że jak przyciśnie piers to jej jeszcze poleci mleko. Nie przejmuj się. Mnie moja ginekolożka uprzedziła nawet o tym, że będzie mi jeszcze coś tam leciało nawet po zakończeniu karmienia i to jest normalne.
Migotka
2006-07-11
21:55:02
Email
O kurcze Sylwia,właśnie przymierzałam się do napisania postu o tej samej tematyce!!!Ja nie karmię już od 3 miesięcy i tak samo jak u Ciebie,kiedy nacisnę sutek to leci z niego mleczko.Zawsze sie składało,że sparawdzałam piersi jak opóźniała mi sie miesiączka ,no i jak zobaczyłam że jest w nich mleko to byłam pewna,że jestem w ciąży:)heheee:)Teraz sprawdziłam piersi w środku cyklu i nadal jest w nich mleczusio,będę więc spokojna,że nie jest to oznaka ciąży;)Pozdrawiam serdecznie
sylwia
2006-07-12
08:19:21
Email
Dziękuję kochane, podniosłyście mnie na duchu. Przyznam, że się troche wystraszyłam, bo mleko po 10 miesiącach? Jak się wybiorę do lekarza, to zapytam i wam przekaże. pozdrawiam cieplutko, chociaż u nas w końcu chłodniej i pokropuję:)))), czego i wam zyczę:))))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum