szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Sesja zdjęciowa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Ewka25
2006-06-30
Email
Trochę głupi temat, ale...na prośbę babci poszlam dziś z Alą do fotografa, żeby oprócz 600 zdjęć przez nas robionych miała "profesjonalne", takie jakie my miałyśmy będąc dziećmi, bo przecież wtedy wlasny aparat był ewenementem. Ale ad rem-myślałam, ze będzie się bała, tymczasem łobuz pozował, usmiechał się do fotografa (Ala ma 2 lata), minki robił itp. Jestem zachwycona. Zdjęcia-cudo. Polecam, choć drogi biznas-30 zł jedno zdjęcie. Ale taka byłam z niej dumna i tak się ubawiłam i ...wzruszyłam, że warto:)
truskawka
2006-07-01
22:09:46
Email
30zł????? mam namiary na fotografa profesjonalistę o wiele tańszego z torunia jeśli ktoś jest zainteresowany
MoNiSiA
2006-07-02
08:13:26
Email
A czy masz te foteczki, żeby je wkleić tutaj? Ja na chrzciny płaciłam też coś ponad 30zł za zdjęcie, a ujęć było 3 + odbitki. No, sporo kasy i powiem szczerze, że tylko jedno zdjęcie jest ładne. Jestem zawiedziona. Mój tata kupił profesjonalny aparat, ale co z tego skoro nikt nie potrafi robić nim pięknych zdjęć. ;-) Gosia, chyba Cię wynajmę na sesję. ;-)
Ewka25
2006-07-02
08:16:38
Email
Beda za kilka dni, wkleję. No bo wybralam się do najlepszego (wedle opinii ludzkiej) fotografa w mieście.
Goga66
2006-07-02
18:29:09
Email
:) chętnie :)
Basia.26
2006-07-03
14:18:29
Email
oj dziewczyny, to zapłaciłyście bardzo tanio... ja niestety płaciłam tak, jak za zdjęcie ślubne. 75 zł za ujęcie. oczywiście zdjęcia w pięknym albumie i do każdego 2 odbitki. jedną pozycję dostałam gratis (ale tylko do albumu, bez odbitek). ta impreza kosztowała mnie 300 zł. z odbitek zrobiliśmy rodzicom dodatkowe albumy, chrzestnym zamówiliśmy zdjęcia z chrześniakiem, a to nas kosztowało dodatkowe 200 zł. czyli razem sesja zdjęciowa to 500zł!!!! a pozycje tyle kosztowały, no bo fotki były robione w niedzielę, zaraz po chrzcie. jakbyśmy przyszli w dzień powszedni to byłoby taniej, ale ile to nie wiem... za to wiem, że warto było, te zfotki to coś pięknego!! jedną z nich zamieszczęteraz, resztę jak zeskanuję:)

Ewka25
2006-07-05
15:03:53
Email
Oj, korekta....nie 30 zł za zdjęcie, tylko 55 zł za 3 zdjęcia, czyli wychodzi ok. 18 zł. Oglądałam je...bombowe...będa w piątek, spróbuję zamieścić.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum