szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - od kiedy moze siedziec


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bela
2006-06-06
Email
mam pytanie.Od kiedy dzieci moga siedziec??Moj Tomek ma 4 miesiace.Dzis non stop podciagal sie do siedzenia wystarczylo podac tylko reke.On nie podnosi juz tylko glowki ale sam podnosi sie - podciaga do pionu a jaki przy tym zadowolony.Nie wim czy pozwalac mu na takie proby czy to jescze za wczesnie.CZy nie zaszkodzi to jgo kregoslupkowi???
katka
2006-06-06
22:40:39
Email
Dzieci robią to na co są gotowe, moja aga dzwiga głowke jakby szykowała się do siedzenia,zwłaszcza jak jest w foteliku albo na rękach i jak jej na to nie pozwalać-nic na siłe
21Aneta
2006-06-07
20:52:08
Email
Mój Dominiś też zawsze się podciągał jak tylko podałam mu rękę. Lecz mimo to ładnie i sztywno usiadł dopiero jak skończył 8 miesięcy czyli miesiąc temu. Wydaje mi się i widzę po swoim dziecku, że takie podciąganie nic nie zaszkodzi bo dziecko usiądzie samo i tak dopiero wtedy, gdy będzie na to w pełnie gotowe. Pozdrawiam!!!
21Aneta
2006-06-07
20:54:44
Email
acha a co do wstawania... Dominik jak trzymałam go na kolanach to też sie dzwigał i stawał na stópkach chociaż był jeszcze malusi. Teraz za to sam podciaga się przy meblach i ładnie stoi trzymając się ich. także mu to podciąganie nie zaszkodziło. I Twojemu brzdącowi też napewno Nic nie będzie :) Pozwól mu - niech się cieszy :))))))))))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum