szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Mogę przesłać mzyczkę


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Betti
2006-06-02
Email
Cześć dziewczyny, jak chcecie się troszkę zrelaksować to mogę przeslać wam taki kawałek, którego uwielbiam słuchać. Mam go od trzech dni. Jak będę miala coś jeszcze, za waszą zgodą, mogę wam przesyłać. Oczywiście, jak macie jakąś fajną muzyczkę, którą puszczacie swoim pociechom,to też możecie mi przesłać. Z góry dziękuję. Myślę,że to ciekawy pomysł. Proszę o maile na adres: beatadumala@interia.pl , będzie mi łatwiej odesłać do wszystkich. (Ale wiecie, nie musi wam sie wszystko podobać, każda ma inny gust, ale może coś sobie zostawicie.) Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam słuchać muzyki i moją 2,5 mies. Kingę też przyzwyczajam do tego. Pozdrawiam. Miłego słuchania.
Betti
2006-06-02
08:12:36
Email
Oczywiście w temacie powinno być : muzyczkę, ale mam nadzieję, że każdy będzie wiedział o co chodzi. Pozdr.
bela
2006-06-02
13:33:17
Email
ja swojemu Tomkowi (3,5 mis) puszczam nastrojowa muzyka (powolna) polskich wykonawców (Rynkowski, Wodecki, Krawczyk oraz zagraniczni).Maly przy nich zasypia i spi sobie
agnieszka74
2006-06-02
22:57:42
Email
Betti masz moze skypa ??
mój : aga.sz74..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum