Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Gry komputerowe

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Michalina
2005-03-07
Email
Ostatnio, wpad?a mi w r?ce gra komputerowa, która by?a rozprowadzana w kioskach razem z pewnym czasopismem komputerowym. Gra nosi tytu? "GANGLAND-zosta? gangstrem". Polega ona na tym, ?e gracz ma zbudowa? w pewnym mie?cie swoje mafijne imperium poprzez(i tutaj zacytuj?) "pobieranie haraczy, wymuszenia, ?apówki, kradzie?e, uwodzenie, zabójstwa na zlecenie, napady, ataki bombowe, najazdy na siedziby rywali, organizowanie nielegalnych kasyn gry, domów bublicznych, akcji przemytniczych (...)". Gra oferuje szeroki wybór ró?nego rodzaju broni pocz?wszy od kiji bejsbolowych, maczug po bazooki itp. Moj syn ma dopiero 2 miesi?ce wi?c gr? si? nie zainteresuje ale co b?dzie za kilka lat? Gra jest rozprowadzana na rynku legalnie i na dodatek polecana przez Wirtualn? Polsk?. "Gratuluj?" pomys?u twórcom gry. B?d? musia?a wzmocni? drzwi i zamontowa? rolety antyw?amaniowe w oknach skoro rozboje, zabójstwa i zamachy staj? sie zabaw?. Zastanawiam sie co b?dzie jak mój syn i jego koledzy zaczn? za kilka lat gra? w podobne gry? B?d? chyba kontrolowa? ka?dy przyniesiony do domu kr??ek.
Agata
2005-03-07
13:30:05
Email
Michalina masz racj?. S?ysza?am o tej grze. Nie wiem, kto dopu?ci? to w ogóle na rynek - czy?by nie by?o ?adnych inspekcji, kontroli?? Nie wiem jaki b?dzie ?wiat, kiedy nasze dzieci zaczn? dorasta?, ale ju? si? tego boj?, bo z tego co wokó? s?ycha? i wida? to wsz?dzie tylko pe?no agresji, chamstwa. Strach pomy?le? w jakim ?wiecie przyjdzie ?y? naszym dzieciom. Oby ich tylko omija?o wszystko co z?e.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum