szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - do kiedy małe dzieci korzystają z krzesełka?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kyja
2006-05-06
Email
cześc dziewczyny! mam pytanie:czy Wasze dzieci korzystają z krzesełek do karmienia? Misiek od dawna przestał z niego korzystać, i tak się zastanawiam czy go nie oddać do mamy ( mama trzyma rzeczy dla następnego malucha w rodzinie).Napiszcie, jak to u Was wygląda-pozdrawiam!
Goga66
2006-05-06
22:10:05
Email
Zuzia wciaż korzysta
MoNiSiA
2006-05-06
22:13:11
Email
Jeśli potrafi już siedzieć jak dorosły ludź ;) to pewnie nie ma się czego obawiać. Moja Julia też korzysta z krzesełka, sądzę, że do 2 roku będzie z niego korzystała.
Goga66
2006-05-06
22:13:27
Email
i głupio wpisałam, bo Zuzia jest prawie rok młodsza. Będę ją sadzać tak długo aż samodzielnie bezpiecznie będzie siedzieć na krześle
sylwia
2006-05-07
09:00:38
Email
Kyja, Kuba ma 2latka i 3 miesiące i nadal go sadzamy w tym krzesełku. wiem wtedy, ze nie spadnie i moge się w kuchni odwrócić. Nigdy jeszcze nie protestował.
Julia
2006-05-07
09:04:57
Email
Bartek też siedzi w krzsesłku, je w nim prawie każdy posiłek. Ale to pewnie zależy od upodobań dziecka. Może Misio poczuł się już jak dorosły mężczyzna i co będzie siedział w jakimś krzesełku dziecinnym? ;o)
Kamila
2006-05-07
09:58:30
Email
Kinia też siedzi w krzesełku, tylko my zdjęliśmy jej blat, służy jej głównie do jedzenia ale także do malowania :) uwielbia rysować! Często je ze mną obiad w kuchni na normalnym dużym krześle, sama na niego wchodzi-czuje się bardziej dorosła :) musimy dokupić jeszcze jedno duże krzesło, bo Kinia protestuje jak ma jeść przy tym małym (gdy jest tata w domu, bo wtedy zajmuje jej miejsce).
Anna
2006-05-09
23:23:34
Email
Kiedy Miłosz siedzi w krzesełku podczas jedzenia jest szansa, że jedzeniem nie pobrudzimy wszystkiego w około. Ostatnio jednak często sam decyduje gdzie bedzie jadł najczęściej jest to fotel w pokoju. Niestety mamy maleńką kuchnię właściwie aneks kuchenny i stół gdzie mozna by jadać wspólne posiłki już tam się nie zmieścił.
kyja
2006-05-27
15:57:55
Email
ostatnio starłam kurz z krzesełka Misia;-)))chyba go rozmontuję-będzie stolik i krzeseło stawiane na ziemi.Teraz przyszło mi do głowy,że może na niechęć Miska do siedzenia w krzesełku ma wpływ żłobek:tam maluchy jedzą posiłki przy niziutkich stolikach, na malutkich krzesełkach, stawianych na ziemi ( takie minimebelki).Misiek w swoim krzesełku w domu od razu wstaje( pasy bezpieczeństwa nie stanowią dla niego problemu) i pakuje się na lodówkę;-)) ( krzesełko stoi koło lodówki)-pora na przemeblowanie;-)!!
Kamila
2006-05-27
22:00:28
Email
Kyja, to bardzo dobry pomysł! My też wymontowaliśmy blat z krzesełka i teraz mała siedzi sobie właśnie tak jak piszesz na "mini" krzesełku :)
Anna
2006-05-29
21:26:54
Email
My też jesteśmy na tym samym etapie. Po rozłozeniu stolik służy głównie do rysowania, staram się wprowadzić nawyk jedzenia przy stoliku, ale ciężko nam idzie.
andzia_01
2006-06-02
11:43:31
Email
U nas krzesełko "rozmontowane" jest już dlugo, zrobilismy to jak Michałek miał 1 rok i 4 miesiące /nie chciał już w nim siedziec/ Za to po rozłozeniu synek był wniebowzięty, siadał sobie sam bez problemu, a stoliczek służy mu do zabawy. Do tej pory uwielbia swoje krzesełko, a ma juz 2 lata i 2 miesiace.
pela
2006-06-02
23:56:00
Email
My rozmontowaliśmy krzesełko wtedy kiedy Kalinka po przebudzeniu się wdrapywała się na krzesełko, a dopiero potem budziła nas krzykiem żeby ją już ściągnąć. Baliśmy się że zrobi sobie krzywdę. Miała wtedy 1,5 roku. I korzystała z niego do tej pory, czyli rok jeszcze. Pewnie dalej by w nim siedziała, ale kupiliśmy jej plasikowe mebelki. Bo krzesełko wkrótce zacznie służyć Majusi:-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum