szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Szukam żłobka w Warszawie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Jagoda
2006-04-08
Email
Może być prywatny...
Teściowie nie mają za dużo czasu, chyba dobre się skończyło. A ja nie mogę wychodzić dużo wcześniej z pracy :(.
Obawiam się, że w maju malucha przyjmą mi tylko w prywatnym...
Poradźcie, proszę.
sylwia
2006-04-08
09:49:29
Email
Niestety nie pomogę ci, bo nie mieszkam w Warszawie, ale cieszę się, że o nas nie zapomniałaś i czasem tu zaglądasz. :))
sylwia
2006-04-08
09:49:35
Email
Niestety nie pomogę ci, bo nie mieszkam w Warszawie, ale cieszę się, że o nas nie zapomniałaś i czasem tu zaglądasz. :))
alutka
2006-04-08
14:40:07
Email
Hej Jagoda mojego męża siostra mieszka w Warszawie i swoją pociechę posyła do żłobka,nie wiem tylko gdzie dokładnie. To jest prywatny żłobek.Wiem tylko,że dzieci mają tam między innymi zajęcia z rytmiki a rodzice mogą podglądac co się dzieje z ich pociechami,bo w żłobku jest monitoring i o każdej porze możesz wejść na stronkę i sprawdzić co robią akurat maluszki. Wiem, też ,że ona odbierała małego nawet po 17.Jeśli interesuje Cię coś takiego to mogę do niej zadzwonić i zapytać dokładnie.Pozdrawiam i zaglądaj do nas częściej :)
Jagoda
2006-04-10
16:52:38
Email
Bardzo poproszę o namiary i więcej info :)))
anika
2006-04-10
19:38:22
Email
Oj nas tez by to interesowało....
alutka
2006-04-10
23:05:41
Email
hej dziewczyny to podobno jest gdzies na Ursynowie,chyba ulica Hawajska 3.A co do zapisów to nie wiem,bo nie mogę sie z nią skontaktować.Wypytam w święta i dam znać.Pozdrawiam;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum