szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Zabawne dzieci :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-04-06
Email
W CO SIĘ BAWIĆ??___Sześcioletnia Ania bawi się z kolega Maćkiem w piaskownicy.Po dł€ższej zabawie lekko znudzony chłopiec proponuje:Wiesz co?Pobawmy sie w coś innego.-Ale w co?-Pyta Ania.-Może w krety?-Proponuje Maciuś.-A jak w to się bawi?-dziwi sie dziewczynka.-No jak to?Normalnie.Ja będę kretem,a ty ...kretynką.


Migotka
2006-04-06
10:14:23
Email
SIŁA REKLAMY___Trzyipółletnia dziewczynka przewróciła się i uderzyła.Z płaczem przychodzi do mamt i żąda:-Mamo,daj mi Ibuprom Zatoki,bo bolą mnie kolana:)

Migotka
2006-04-06
10:17:34
Email
ŁADNA MI POCIECHA___Dorotka była z rodzicami w odwiedzinach u cioci,która urodziła synka.Ponieważ dziewczynka nigdy wcześniej nie widziała rozebranego chłopczyka,bardzo sie zdziwiła,gdy ciocia zaczęła go przewijać.Jednak po chwili zastanowienia mówi:-Ciociu,nic sie nie martw.Jemu "to" uschnie i odpadnie:)))

pinkie
2006-04-07
09:43:26
Email
Dwaj synkowie mojego kolegi oglądają ksiażkę o zwierzątkach. Na stronie wielkie zdjęcie dwóch kopulujących biedronek. Młodszy zachwyca sie "-O! biedronka!" Starszy czyta tytuł po literkach "-K-O-P-U-L-A-C-J-A" I po chwili "hmm... a wygląda jak biedronka!"
21Aneta
2006-04-08
08:55:47
Email
WYMAGANIA Gosia pokazała "zamówienie" od świętego Mikołaja. Babcia powiedziała, że Mikołaj przyniesie prezent, jeśli mała będzie sprzątać zabawki i ładnie jeść. Na to Gosia: -To powiedz mu, babciu, że takie rzeczy to tylko w erze.
21Aneta
2006-04-08
08:58:48
Email
ZYSK Z REKLAMY Czteroletnia dziewczynka lubi oglądać reklamy. Czesto powtarza slogany, które z nich zapamiętała. Pewnego wieczoru zwróciła się do taty: -Tatusiu, może ty mi podasz kanapkę, bo mama coś dzisiaj niewyraźnie wygląda.
21Aneta
2006-04-08
09:04:52
Email
PAMIĄTKA Kacperek wchodzi do łazienki, gdzie widzi rozebraną mamę. Patrząc na jej piersi,pyta: -Po co ci to?- Mama więc wyjaśnia, że to są piersi i że jak był mały, to pił z nich mleczko. Na to Kacperek: - A teraz zostawiłaś je sobie na pamiątkę???
21Aneta
2006-04-08
09:07:16
Email
ZłOŻONA SPRAWA Czarek usłyszał, jak ciocia chwaliła go za to, że ma wyjątkowo bogate słownictwo w porównaniu z rówieśnikami. W końcu mały nie wytrzymał: -Bo ja jestem bardziej skomplikowany!
21Aneta
2006-04-09
15:23:21
Email
śliczne prawda??!!

Migotka
2006-04-12
17:23:13
Email
zobaczymy czy to zdjęcie wejdzie.

21Aneta
2006-04-13
00:17:59
Email
Jaka podobna fotka! Tylko twoja modelka bardziej uhahana :))))))))))))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum