szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Co dawać maluchowi, który skończył 7 m-cy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Feja
2006-03-31
Email
Witam! Mam problem. Mateusz ma siódmy m-c. Nie chce pić soczków, a i herbatkę nie chętnie. Woli zupki ze słoiczka gotowe niż gotowane przeze mnie. Dostaje jeszcze deserek. Karmimy się jeszcze piersią. Wydaje mi się że wiecznie jest głodny, chociaż od początku nigdy nie dawał nam znać, że głodny, ale od dwóch m-cy przytył tylko 300g. Zaczęłam podawać mu kaszkę ryżową na mleku modyfikowany, chciałam przez smoczek, ale przez avent trójkę nie przechodzi. Dodam, że ma problemy z kupką, gdy mu podawałam zupki bez marchewki było lepiej, ale ostatnio je tylko gotowe i tam wszędzie marchew. Jeżeli jesteście mi wstanie pomóc to bardzo proszę. Może macie jakieś przepisy na zupki i jak podajecie kaszkę.
Isia
2006-03-31
12:05:26
Email
Witaj Feja! Moja Weronika ma skończone 7 miesięcy. Nadal jest fanką cycusia, ale dostaje oprócz tego deserki (wcina wszystkie, jak leci), obiadki ze słoiczków, soczki właściwie wszystkie, herbatki oraz kaszki. Co do kaszek- nie chciała na początku jeść łyżeczką, więc zrobiłam jej na półpłynnie i daję przez flachę. Kupuję kaszki mleczno- ryżowe, różne smaki. W ten sposób oszczędzam sobie trudu kupowania mleka. A smoczek- kupiony w aptece, Nuk, z gwiazdką zamiast dziurek. To specjalny smoczek do papek. Sprawdza się doskonale. Jakbyś chciała pogadać o dzidziach, to w dziale kontakty są moje namiary. Pozdrawiam!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum