szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Wizyta u ortopedy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2006-03-25
Email
Byłam ostatnio u ortopedy i pytał się mnie, czy była u Kuby robiona kontrola chodu jak zaczął chodzić. Czy wy byłyscie na takiej kontroli, bo ja pierwszy raz słyszałam? I co to za badanie?
kyja
2006-03-25
20:22:43
Email
Sylwia, ja właśnie zamierzam Micha zarejestrowac do neurologa-zalecił badanie kontrolne, gdy Micho zacznie chodzić.No, ale u Micha wiąże się to z obniżonym napięciem mięśniowym-teraz, gdy mały chodzi, nie widzę żadnej róznicy między nim a rówieśnikami.Nie wiem na czym ma polegać to badanie-pewnie na oględzinach chodu;-)))
Mała
2006-03-27
11:35:33
Email
Ja pierwszy raz słysze o takim badaniu.Natalka nie miałą takiego badania.I nie byłam z nią u ortopedy.Jedyne badanie oprócz zwykłego lekarza rodzinnego to bad bioderek-usg jak miała 3 mies.Sylwia, a dlaczego byłaś z Kubusiem u ortopedy?Czy dziecko które dobrze rozwija się fiz, nie ma problemów z chodzeniem(nie stawia nóżki do środka, ani nic innego) powinno być skontrolowane przez ortopedę?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum