szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Jajko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2006-03-25
Email
Mamcie starszych dzieci! jak często podajecie swoim pociechom jajko? Słyszałam, ze chłopcom nie nalezy podawać więcej niz 2-3 jajka tygodniowo. A mój Kuba wcinałby je codziennie i to po dwa. Co mówią wasi pediatrzy? Bylam ostatnio na bilansie dwulatka, ale zapomniałam zapytrać. Z góry dziekuję:)
Kamila
2006-03-25
13:24:36
Email
Kinia lubi jaja :)najbardziej jajecznicę ze szczypiorkiem, zjada średnio 2. tygodniowo, ale przypuszczam, że gdybym jej częściej dawała to nie miałaby nic przeciwko :) szczerze mówiąc nie rozmawiałam z lekarką ile może zjadać.. poszukam w mądrych gazetkach i zobaczymy, jak się dowiem to napiszę. Pozdrawiam!
kyja
2006-03-25
14:28:19
Email
Sylwia, ja słyszałam,że dziecko powinno zjadać kilka jajek tygodniowo, Misiek nie lubi jajek, jak widzi,że chcę dać mu jajecznicę, to od razu ucieka;-)),alergii na jajka nie ma.Prawdę mówiąc nie znam przepisów,gdzie mogłabym "przemycić' jajko Miskowi-dziewczyny, jak znacie takie przepisy, to podzielcie się nimi;-)))
sylwia
2006-03-25
15:43:46
Email
dziekuje dziewczyny, u nas zrobił się nawet mały problem, poniewaz na sniadanie mały nie chce niczego innego niz jajo. Jak był mniejszy i mniej "kumaty" to dawał sie oszukać, ale teraz już niestety nie. Kyja, a próbowalas na pół twardo z majonezem, aby Misio smarowal sam majonezem i tak poprzez zabawę?
Michalina
2006-03-27
10:52:26
Email
Mój Łukasz nie lubi jajek. Przemacam jajka na kanapkach, albo mieszam z jedzeniem (jajka gotowane na twardo), że nie widać. Jak tylko Mały poczuje smak jajka od razu dostaje odruchów wymiotnych.
Mała
2006-03-28
15:00:02
Email
Natalka bardzo lubi jajka.Je ich dużo.I daję jej jak najwięcej, staram się jedno dziennie.Jajka wbrew pozorom są właśnie bardzo zdrowe.Zawierają niezbędne skłądniki, enzymy itp.W końcu z jajka rozwija się kurczaczek.I tam są niezbędne składniki dla jego mprawidłowego rozwoju.Tak jak ikra jest pełna zdrowych minerałów, enzymów i in. tak i jajka.Nie wiem jak ująć w prostym zdaniu.Ale co do cholesterolu od jajek-to bzdura.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum