szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Baśnie z naszej młodości rewelacja!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
maja77
2006-03-15
Email
Drogie mamusie czy pamiętacie z jakich książek nam czytano, bo ja tak, pamietam okładki i ilustracje i sama chciałabym sprawić podobne mojemu synkowi. Miałam wielką uciechę kiedy odkryłam stronę pewnego wydawnictwa a tam wypisz wymaluj takie bajki jakie sama kiedys miałam: Basnie Andersena, Brzechwa dzieciom, Akademia Pana Kleksa z ilustracjami Szancera :) polecam zajrzyjcie i sprawdźcie same :http://www.gmp.poznan.pl/. Książki tego wydawnictwa mozna dostac w róznych sklepach m.in empik itd.
Michalina
2006-03-16
13:36:31
Email
To książki z ilustracjami Szancera. Też je miałam i ostatnio kupiłam swojemu synkowi Lokomotywę i wiersze Brzechwy z ilustracjami tego pana :).
Gabi m
2006-03-19
22:29:08
Email
Właśnie, dziewuszki! Baśnie Andersena są u mnie w pamięci na pierwszym miejscu, także te z ilustracjami Szancera. W zeszłym tygodniu przysłali mi je ze "Świata Książki" i byłam zawiedziona, bo to nie są te same ilustracje. Autorką ich jest Anastazja Archipowa. A tak poza tym, to ta książka jest okrojona o kilka baśni. Pamiętam jeszczę "Dolinę Muminków", baśnie braci Grimm, a potem "Dzieci z Bullerbyn" i "Karolcię".
Gabi m
2006-03-19
22:33:07
Email
Acha! No i obowiązkowo "Kubuś Puchatek", też już kupiłam Martusi.
Gabi m
2006-03-19
22:34:51
Email
Acha! No i obowiązkowo "Kubuś Puchatek", też już kupiłam Martusi.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum