szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - sterylizator do butelek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
magdunia
2006-03-14
Email
jaki wybrac sterylizator do butelek?parowy, mikrofalowy czy na zimna wode?
aska
2006-03-14
13:08:22
Email
ja nigdy nie sterylizowałam butelek, jedynie od czasu do czasu wyparzałam (gotowałam), a przy każdym myciu przelewałam gorącą, gotowaną wodą.
21Aneta
2006-03-14
13:14:13
Email
Mi też wydaje się, że sterylizator to zbędny (a przecież dość duży) wydatek. Ja również tylko od czasu do czasu wygotowuję butelkę. Mojego synka ciągle karmię piersia i tylko czasami dostaje mleczko z butelki jak ja gdzieś wychodzę. Wogóle zabawki też tylko raz wyparzałam, smoczek też co jakiś czas a mój maluszek nigdy nie miał żadnych krostek ani niczego co by swiadczyło, że źle robię. więc jeśli twój dzidziuś nie bedzie wrażliwy to nie musisz kupować sterylizatora - wystarczy wrzątek od czasu do czasu. Tani a skuteczny.
Kinia
2006-03-14
14:50:05
Email
tak Magdziu, daj sobie spokój ze sterylizatorem, ja też tak jak dziewczyny (przy pierwszym dziecku) tylko wyparzałam wrzątkiem i uważam że w zupełności to wystarczy - nie dajmy się zwariować!
Migotka
2006-03-14
15:04:33
Email
Hey.Ja kupiłam ten mikrofalowy i uwazam,że to był najgłupszy zakup jaki mogłam zrobić.Bo ramol stoi tylko w szafce i miejsce zajmuje ;) Podobie jak kolezanki uwazam,ze nie ma co przesadzać ze sterylnością.Aluś ciagle pcha wszystko do buźki,a jakos plesniawek nie ma,mimo,że nie wypazam mu regularnie zabawek i butelek.
Kinia
2006-03-14
16:06:07
Email
cześć Migotka, znam ten ból z zakupami, też byłam taka że dużo rzeczy zupełnie bez sensu nakupowałam a później okazało się, że dziecu do szczęścia (i zdrowia też!) tak niewiele potrzeba (ale chyba takie to już jesteśmy - my mamuśki nadopiekuńcze - nieba byśmy dzieciom przychyliły za każdą cenę)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum