szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Nasze dzieci w sklepie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aska
2006-03-08
Email
dziewczyny jak zachowują się Wsze dzieciaki w sklepach. Moje pytanie tyczy się głównie mam pociech już chodzących. Moja Ola po kilkunastu minutach spokojnego wędrowania po sklepie zaczyna się nudzić i wtedy rozpoczyna swoje bieganie, wołanie na głos mama, tata, asia, maciek (tak mamy na imę z mężem) Nie chcę jej nie zabierać do sklepów tylko z uporem maniaka tłumaczę, ze trzeba być cichutko łudząc się, że kiedyś to zrozumie. Gdzie te czasy, gdy grzecznie siedziałą na rękach lub w foteliku podczas zakupów (wtedy jeszcze nie umiała chodzić)
Michalina
2006-03-08
15:54:09
Email
Łukasz zafascynowany ilością kolorowych pudełek, słoików, puszek na półkach próbuje wszystko wziać w swoje ręce. Oczywiście jest ryk gdy zabraniam. Mały, jak taki osiołek lezie wszędzie, nie słucha gdy go wołam, nie trzyma mnie za ręke. Zatrzymuje się wtedy gdy coś go zainteresuje. Zakupy z Łukaszem to mordęga.
sylwia
2006-03-08
16:15:22
Email
mamuśki, to normalne!!!! Wyobraźcie sobie, ze idziecie z mężami do sklepu z częściami zamiennymi, co robicie po 15 minutach? Może jedynie nie krzyczycie, ale nudzicie sie na pewno. Mój Kuba uwielbiał duze sklepy i bieganie między półkami, traktował to jak super zabawe i u mnie podziałało cżeste chodzenie do duzych sklepów, poniewaz po jakims czasie mu się znudziło i teraz grzecznie siedzi w wózku sklepowym. Mój mąz często daje mu wtedy jakąs zabawke lub książeczkę i robią zakupy przez godzine a zabawkę potem odkładają, ale to podobno typowe dla mężczyzn:))) zachowanie. W którymś temacie przeczytalam o zachowaniu Waszych pociech jak wyjdą na podwórko. U nas jest tak samo, w domu posłuszny, na placu zabaw jakby szaleju sie najadł. Ja się już tym nie przejmuję tylko tłumaczę sobie, że to ciekawość świata każe mu się tak zachowywać. Czuję się teraz jak seniorka, tak się nawymądrzałam:))))))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum