szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - kaszki zupki deserki dla małych alergików


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mati81
2006-03-02
Email
Hej dziewczyny wiem ze gdzies juz był ten temat ale nie moge go znaleźć i nie tyczyło to chyba alergików. Moja zuza ma alergie na białko mleka krowiego i na pewno na pomidory, jest na piersi zjada obiadki i deserki nie chce sie dac przekonac do kaszek i kleików:( napiszcie proszę czy wasze maluchy maja jakies ulubione dania (obiadki deserki, soczki, kaszki itp) i jakiej sa firmy.
mati81
2006-03-02
12:02:03
Email
AHA zuza ma za parę dni 9 miesięcy a do jej ulubionych dań należą: OBIADKI gerber- zupka jarzynowa z królika (z koperkiem) jarzynki z jagnięcinką, bukiet warzyw z indykiem, Deserki hippa- morele, jabłka z gruszkami, SOCZKÓW I KASZEK nie lubi:( HERBATKI też hippa-uspokajajacą i jabłkową z melisą:)) to tyle nie za wiele tego ale może podsuniecie mi co by jej jeszcze smacznego podać:-)
alutka
2006-03-03
11:33:13
Email
Hej Mati jak chcesz parę nowych przepisów dla Zuzi to mogę Ci wysłać babycook oczywiście jeśli nie masz, jest tam parę fajnych przepisów,polecam też www.smyki.pl temat postu kuchnia alergika. Pozdrawiam serdecznie, uściski dla Zuzi.
Eryka
2006-03-03
15:23:19
Email
Mati81 mam ten sam problem. Kacperek lubi zupki i przcierki, a nie mogę go namówić na kaszki i kleiki. Z tym, Że ja jeszcze nie podaję mieska, bo synek ma dopiero 5 miesiecy. Też jest uczulony na białko mleka krowiego. Powiedz czy w zwiazku z tym podawalaś mu kaszki na wodzie, mleku własnym czy modyfikowanym (a jeśli tak to na jakim)?
Eryka
2006-03-03
15:25:26
Email
Przepraszam, podawałaś nie mu tylko jej - Zuzi:). Odnośnie firm to też używam produktów gerbera i bobo vity
kyja
2006-03-03
16:41:02
Email
Mati, Misio jest alergikiem, kaszki polubił dopiero w 10 miesiacu,robiłam mu je na Bebilonie sojowym 2-kaszki smakowe bobovity-malinowe, jabłkowe , bananowe i brzoskwiniowe-wcinał je ze smakiem do 16 miesiaca życia.Od tego czasu nie tknie ani kaszki ani zupki "mlecznej";-)Eryka, porozmawiaj z pediatra na temat wyboru mleka dla synka-może sojowe dla niemowląt?
mati81
2006-03-03
17:05:08
Email
Eryka ja próbowałam dawac zuzi Bebilon pepti ale nie chce, kaszek na tym mleku tez nie ruszy, wczoraj dałam jej kaszke na moim mleku z dodatkiem przecieru owocowego i zjadła:) Jutro jedziemy na zakupy moze wypatrze coś smacznego a do samodzielnego gotowania nie jestem przekonana, nie dlatego ze mi sie nie chce tylko niestety nie mam dostepu do świeżych i dobrych warzywek czy mięska:(
kyja
2006-03-19
18:41:22
Email
Mati, od 14 miesiaca życia podaję misiowi deserki sojowe o smaku waniliowym-sa b.smaczne ( smakują jak budyń), zapytaj pediatrę czy możesz maluszkowi już je podawac.Mozna je dostać w hipermarketach-czteropak od 9 do 12 PLN.Misiek za nimi przepada, fakt,że są trochę drogie ( Micho czasem wcina 2 dziennie), ale myślę, że warto-są wzbogacone w wapń, nie zawierają mleka ,ani laktozy.A swoją drogą, dziwne,że w dobie coraz powszechniejszej alergii na białko krowie u dzieci, jest taki mizerny wybór produktów dla dzieci...Jogurtów i deserów mlecznych jest od groma, a dla alergików?Pocieszajace jest to,że maluchy z alergii wyrastają;-))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum