szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Usypianie dziecka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
jogimaja
2006-02-20
Email
Zasypianie u mojego prawie 2 latka jest koszmarem. Kupiłam ostatnio książkę Każde dziecko może nauczyć się spać i tak się zakręciłam, bo już nie wiem wchodzić kiedy się obudzi w nocy jak zapłacze czy nie. No i co z dniem? Też tak robić? Może jakaś miła osoba pomogłaby mi w tej sprawie. Ja jestem na skraju załamania nerwowego i nie wiem co mam robić, a ostatnio doszło do tego że muszę brać melisę na uspokojenie bo nie mogę spać ani zasnąc.Pomóżcie drogie mamy!
Goga66
2006-02-21
15:11:51
Email
ja z tym sobie na razie nie poradziłam. Ale w Twojej wypowiedzi uderzyło mnie to, że tak mocno się stresujesz. To przecież udziela się dziecku. A osobiście na pewno bym wchodziła, gdyby moje dziecko budziło się w nocy i płakało. Gdyby tylko się kręciło, dałabym sobie spokój i poczekała aż samo zaśnie
jogimaja
2006-02-21
16:47:57
Email
Rzeczywiście przez jego budzenie się i złe zasypianie jestem lekko mówiąc załamana, ale przeczytałam dzisiaj w wersji elektronicznej książkę "Uśnij wreszcie" i też mam wątpliwości. Jeżeli któaś z drogich mam czytała bardzo proszę o małą poradę co robiły gdy dziecko które kładły nie płakało a tylko wołało albo milczało to wchodziły po wskazanych minutach czy nie? Bo ja tego nigdzie nie wyczytałam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum