szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - zgrzytanie zębami


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Izka
2006-01-18
Email
Witam. Trochę się niepokoje bo mój starszy synek ostatnio nocami zaczął zgrzytać zębami i zdarzają sie takie noce, że jest bardzo niespokojny, mówi przez sen a nawet płacze.Kubuś ma 3latka jest wesołym i ruchliwym chłopcem i lubi - niestety- bardzo oglądać bajki, może w nocy tak przeżywa te bajeczki. Może któraś z Was miała podobny problem ze swoją pociechą?
Goga66
2006-01-18
15:00:27
Email
Mój mąż do dzisiaj zgrzyta :)) Ale tak na poważnie - telewizja może naruszyć system nerwowy! Nie treść bajek, tylko migotanie ekranu!!! Dziecko 3-letnie nie powinno dłużej niż 30-40 minut dziennie siedzieć przed telewizorem
Kamila
2006-01-18
15:47:15
Email
Iza.. moja Kinia - ma 17 mies. też zgrzyta zębami, był też okres, że w nocy też się budziła z płaczem.. jakoś samo przeszło, zauważyłam że zgrzyta jak długo nad czymś myśli, np. jak tu włożyć szczotkę od klozetu do pralki jak mama nie widzi :) a ten płacz, to myslę że wiąże się z tym, że jednak nasze maluchy maja zbyt dużo wrażeń w ciągu dnia.. i później przeżywają.. myślę, że Twojemu synkowi to samo przejdzie :) pozdrawiam!
kyja
2006-01-18
17:31:09
Email
Mój Micho tez czasem zgrzyta zębami-w dzien ( idzie mu 18 m-c),jeśli Twój synek w nocy spi niespokojnie, zgrzyta ząbkami, to może warto ,na wszelki wypadek, podać mu pyrantellum?to jest środek przeciwko posożytom.Mój Misio jest oddawany do żłobka-jakiś czas temu zaczął b.niespokojnie spać, pediatra przepisała , na wszelki wypadek, właśnie ten środek-w postaci smacznego syropu.Nie wiem czy Misio ostatecznie miał pasożyty, w każdym razie śpi dobrze, środek ten,podany zapobiegawczo, nie szkodzi.Pozdrawiam
Izka
2006-01-18
18:37:44
Email
dzięki dziewczyny, mam nadzieję że niedługo mu przejdzie.Co do pasożytów to chyba nie to bo Kukuś jest w domu, ale zapytam lekarke. Dzięki.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum