szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - materac do łózeczka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Justa
2006-01-08
Email
Witam wszystkie mamusie i ich pociechy!Mam problem- chce kupić łóżeczko turystyczne dla mojej córci, ale wiem ze jest tam cienki materacyk i dlatego pomyslałam nad zakupem dodatkowego materaca,są rózne rodzaje i nie wiem jaki jest najlepszy. Moja córeczka prawdopodobnie po mnie jest alergikiem, wiec musi to byc dobrze dobrany materac. Co byscie poleciły?Dziękuje z góry za każdą odpowiedz.
Goga66
2006-01-09
11:13:58
Email
Gryczany powinien być dobry
Michalina
2006-01-09
13:20:24
Email
Mi w sklepie mówili, ze te kokosowe są najlepsze, ale nie wiem, jak się one mają do alergii.
Justa
2006-01-09
16:08:01
Email
dziewczyny, może któraś z Was ma do sprzedania duże (około 125x72x72cm) łóżeczko turystyczne?szukałam na allegro, ale tam są dosyć drogie..
Michalina
2006-01-10
14:56:50
Email
My w ogóle nie kupowaliśmy łóżeczka turystycznego. Raz byłam blisko od decyzji o zakupie, ale doszłam do wniosku ze wydatem minimum 200 zł na łóżeczko, które wykorzystam jeden moze kilka razy (wyjeżdzaliśmy akurat do znajomych) mija się z celem.
Goga66
2006-01-10
15:57:31
Email
Ja mam łóżeczko turystyczne w domku na działce. I nie używałam materaca tylko taki materacyk do wózeczka, żeby Zuzi było wygodniej. Teraz jest większa i na te wakacje muszę też coś wymyślić. Jeżeli chodzi o domy wczasowe i hotele, to lepiej się dowiedzieć czy nie mają własnych łóżeczek. W Górach Świętokrzyskich akurat mieli i nie warto byłoby wozić. Nie wiem, gdzie chcesz to łóżeczko wykorzystywać, bo normalny materacyk nie jest wygodny do przewożenia, chyba, że masz naprawdę spory bagażnik. Nasze Punto pękało w szwach - wózek, łóżeczko, rzeczy na miesiąc.
Justa
2006-01-10
18:00:17
Email
Dziewczyny, już wyjaśniam. Moja Martynka ma skonczone 11 miesiecy i w nocy przez sen bardzo sie wierci w łózeczku no i uderza o szczebelki. chciałam kupic łozeczko turystyczne aby w nim spala w domu.pozdrawiam
Goga66
2006-01-12
10:59:56
Email
Justa, skonsultuj ten pomysł z pediatrą. Łóżeczka turystyczne mają mniej stabilną podłogęi nie tak sztywną. Ja też miałam pomysł, żeby kupić wyłącznie takie łóżeczko ale położne w szkole rodzenia mi odradziły. Lekarka, którą pytałam potem nie miała już takiej jednoznacznej postawy wobec problemu. Jednak turystyczne, to jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone na jakieś niedługie okresy czasu. Może więc lepiej dobre ochraniacze poprzyczepiać w łóżeczku tradycyjnym?
Goga66
2006-01-12
11:01:09
Email
acha - łóżeczka turystyczne są też do określonej wagi. Może być tak, że będzie służyć tylko rok, góra dwa

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum