szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Imieniny Kacperka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Eryka
2006-01-06
Email
Dziś Kacperek obchodzi swe pierwsze imieniny:) Życzono mi jeszcze Melchiora i Baltazara;)Tak fajnie przeżywać coś po raz pierwszy ze swoim dzidziusiem: pierwsze imieniny, pierwsze wspólne święta:) 3 dni temu skończł 3 miesiące. Ma już 6 500 kg i ok 65 cm długości. Rośnie moje maleńtwo:)
Basia 26
2006-01-06
23:49:05
Email
a ja nie mogę się doczekać jak już w końcu ten pierwszy raz przytulę smyka do siebie... już mi markotno tak go nosić w brzuszku. chcę próbować tego wszystkiego, uczyć się karmic piersią itd. chyba fajnie bedzie razem tak się uczyć :) nie mogę się doczekać, to jeszcze miesiąc:)
Eryka
2006-01-07
16:27:09
Email
Basiu! Doczekasz się:) Już niedługo. To rzeczywiście wspaniałe uczucie tulić w ramoinach swój mały, taki bezbronny skarb. A i nie zraź się pierwsze tygodnie są bardzo trudne. Świt staje na głowie. Nici z euforii jaką "planowało" się mieć po narodzinach. Taka pełna, głęboka radość przychodzi u wielu kobiet dopiero troszkę później. Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego cudu narodzin:))
Michalina
2006-01-09
13:18:37
Email
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin (troche spóźnione życzenia ale szczere). Zastanawaim się kiedy mój Łukasz ma imieniny. W zeszłym roku przegapilismy :(, ale w tym się poprawimy :))Trzymajcie się cieplutko :))
Eryka
2006-01-10
10:49:28
Email
Dziekujemy Michalino za życzenia. Niestety nie wiem, kiedy jest świeto Łukaszka, ale najlepiej sprawdzić w kalendarzu. Buziaki
bela
2006-01-15
17:47:15
Email
No no ERYKo!! Jeszcze Melchior i Baltazar to ciekawe...Moze byc bo poki co to w naszej rodzinie sam babiniec tylko u nas sie chlopak trafil i u Grzesia.Mi tez przydalby sie chlopczyk ale sie okaze...Caluski

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum