szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Roczek Łukasza!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Michalina
2006-01-05
Email
Dokładnie rok temu urodziło się moje Maleństwo, a wydaje się jakby to było wczoraj :) Jak ten czas szybko leci. Rok temu pierwszy raz trzymałam taki mały tłumoczek w ramionach, a dzisiaj Junior biega po mieszkaniu dokazując mamie, tacie i babciom. Ciągnie za kudły psa, 100 razy dziennie wywala ziemię z doniczek, skubie kwiatki i wie, jakie dogłosy wydaje lew, wąż i kurka :)))
kate
2006-01-05
15:37:48
Email
Wszytkiego najlepszego dla Łukaszka, zdrówka, uśmiechów i samych radosnych dni. A Tobie Michalino gratuluję wspaniałej pociechy !!!!! P.s. moje Jasiątko za dwa miesiace też skończy roczek:-) Pzodrawim Kate
kyja
2006-01-05
17:37:32
Email
wszystkiego najlepszego dla Jubilata!!!!i dla Jego rodziców:-)))niech chowa się zdrowo, psotnik mały;-)))!
agnieszka74
2006-01-06
22:26:52
Email
ach te dzieciaczki...migiem rosnął..
Dużo zdrówka nasz jubilatku, usmiechu, radości, miłości i spełnienia Twoich maluskich marzeń !!! - ciotka Aga i Kubuś

Eryka
2006-01-06
22:45:03
Email
Sto lat Łukaszku!!! Wszystkiego co najlepsze, zdrówka i samych radości życzą Eryka i Kacperek:)
Agata
2006-01-10
18:19:46
Email
bardzo spóźnione ale prosto z serca płynące życzenia wszystkiego najlepszego
Michalina
2006-01-11
12:18:01
Email
Dziękujemy Dziewczyny. Postaram się później wkleić jakieś zdjecie z imprezy urzodzinowej :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum