szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - ZIMA... czas na sanki!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila
2006-01-02
Email
Na mazurach pełno śniegu... przynajmniej u mnie :) wczoraj zabraliśmy pierwszy raz Kinię na saneczki... Dziewczyny, ale miała frajdę! Śmiała się na cały głos, rechotała można by powiedzieć :) jak się zatrzymywałam to krzyczała, żeby ją dalej ciągnąć! Mam nadzieję, że śnieżek jeszcze długo się utrzyma, bo widać, że Kindziorowi się spodobał :)
Goga66
2006-01-02
13:58:36
Email
Fajnie,że poruszyłaś ten temat:) Mamy drewniane sanki bez oparcia. Czy może ktoś wie, czy można oparcie dokupić i gdzie? Jestem z Warszawy. No i od kiedy sadzać dziecko w sankach? Chciałabym Zuzie jak już będzie pewniej siedzieć więc pewnie w lutym. Czy zakładacie wtedy jakieś szelki -np. takie do wózka?
andzia
2006-01-02
21:51:48
Email
wLASNIE MIALAM NAPISAC O PIERWSZYM I DRUGIM WYJSCIU WIKI NA SANKI.DOSTALA JE NA MIKOLAJA Z OPARCIEM DREWNIANE.REWELACJA!!!!SADZAM JA W POLARKOWY SPIWOREK I NA SANKI BEZ SZELEK SIEDZI I SIE CIESZY,OBSERWUJE WSZYSTKO BARDZO JEJ SIE TO PODOBA :)MNIE JES DUZO LATWIEJ NIZ WOZKIEM PO LODZIE.WIKI 30GRUDNI SKONCZYLA 7 MIES I NADAL NIE BARDZO SIEDZI SAMODZIELNIE ALE BARDZO LUBI RACZKOWAC :)
Kamila
2006-01-03
10:24:16
Email
Czytałam właśnie, że najlepiej sadzać w saneczki dziecko, które już samo pewnie siedzi. Szelki można dokupic, jeśli dziecko jest bardzo ruchliwe, widziałam gdzieś aukcję na allegro.
Michalina
2006-01-04
10:22:00
Email
Mały dostał pod choinkę sanki. Bylismy na sankach 2 razy, potem Łukasz się rozchorował :(. Mam nadzieję, że to nie przez sanki. Był dobrze opatulony i jeszcze w śpiworek go włożyłam. No, ale sanki to super sprawa. Nad morzem śnieg stopniał, ale od niedzieli zapowiadają znowu zime więc sanki pójdą w ruch :). Oparcia do sanek można kupić w sklepie sportowym
Goga66
2006-01-04
15:35:27
Email
dzięki Michalino
Michalina
2006-01-05
10:49:00
Email
Oprócz oparć są jeszcze specjalne, nieprzemakalne śpiworki z daszkami czy budkami (ja ich nie widziałam, ale znajomi mówili, ze takie właśnie zakupili)właśnie do sanek. Te śpiworki też można nabyć w sportowym. W Koszalinie akurat ich nie widziałam, ale na pewno są we Wrocławiu :).

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum