szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - dzielę się moją radością - Jaś zaczął chodzić


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kate
2005-11-28
Email
Witam Dziewczyny! Chcę się podzielić ogromną radością - Jaś od wczoraj zaczął chodzić, trzymany za rączki po całym domu. Tylko zębów dalej nie widać:-( Czy Wasze 9 miesięczne też są bezzębne?? Pozdrawiamy Kate&Jaś
dziunia
2005-11-28
15:59:01
Email
GRATULACJE!!!! moje córeczki (bliźniaczki) maja 8,5 miesiąca i też nadal sa bezzębne ale nie martwie sie tym. Ja az sie boje jak moje zaczna chodzic na razie jestesmy na etapie raczkowania:) Pozdrawiam!!!
sylwetka
2005-11-28
23:09:13
Email
Jak bez zębów można chodzić ;-) he he żartuję i serdecznie gratuluję
MoNiSiA
2005-11-28
23:46:23
Email
A to jest takie śmieszne, patrzcie kobitki. Maluszki rodzą się bez ząbków, często łyse, nieporadne, małe - trochę przypominają w tym dziadków i babcie ;) Hihihi, a tak serio mówiąc to gratuluję najserdecznie, już bym chciała widzieć moją biegającą Julkę :)
roma
2005-11-29
21:29:05
Email
Gratulacje!!!!!!!!!! Oj ja muszę jeszcze trochę poczekać aż mój szkrabik zacznie chodzić, wczoraj skończył 4 miesiące.
sylwia
2005-11-29
23:12:09
Email
Nasze gratulacje Roma!! To piękne chcile jak dziecko zaczyna chodzić. Nie stresuj sie tym, że maluszek nie ma zębów, pamiętaj, że każde dziecko jest inne. Nasz ząbkować zaczął jak mial 6 miesięcy, ale CHODZIĆ zaczynał jak miał 13 miesiecy. Pozdrawiam serdecznie, trzymajcie się!
sylwia
2005-11-29
23:13:23
Email
Alez ze mnie gapa, przeczytalam ostatni wpips i napisałam do Romy, a nie do Kate. Przepraszam, chyba za duzo pracy:)))
Kate
2005-11-30
09:11:36
Email
Dzięki dziewczyny! Jaś dalej szkoli "chodzenie". Dalej też walczymy z brzydkimi kupkami - przedwczoraj pani doktor stwierdziła, że przyczyną są właśnie ZĘBISKA - mówię wam, cyrk - idą mu dwójki i trójki, a jedynek nie widać!!! Wampirek mały z niego będzie:-) Pozdrawiam !!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum