szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Kretyńska reklama


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anika
2005-11-27
Email
Moja córeczka uwielbia ogladać reklamy telewizyjne. Jakiś czas temu leciała taka reklama Febrisan'u; leku na grypę. W reklamie występuje koleś ubrany na czarno i kicha prosto w kamerę. Mała tak sie wystraszyła tej reklamy, że przez 15 minut zanosiła sie płaczem i nic jej nie uspokoajało. Teraz ta reklama leci w okrojonej i zmienionej wersji, ale występuje ten sam koleś i zawsze jak Nadula zobaczy tego kolesia to dostaje histeri. Nie wiem juz co robić, bo przecież nie mogę przewidzieć jaka reklama bedzie leciała następna a jej wystarczy nawet ułamek sekundy jak go widzi i juz jest płacz.
Goga66
2005-11-28
10:55:36
Email
Ja bym na czas reklam zabierała córeczkę sprzed TV. Reklamy i tak wystarczająco robią dzieciom wodę z mózgu. Chociaż mój przyjaciel na podstawie reklam dla dzieci nauczył córkę krytycznego podejścia do tego rodzaju działań.
MoNiSiA
2005-11-28
11:39:51
Email
Jest jedna rada - jak najmniej (albo nawet WOGÓLE!) pozwalać oglądać dzieciom telewizję. Ja staram się tego właśnie "potwora" unikać ;)
anika
2005-11-28
13:05:50
Email
Monisiu ja też raczej nie pozwalam małej ogladać bezsensownie telewizji, wole włączyć jej bajki które uwielbia, ale czasem poprostu jest to nieuniknione. Żyjemy w czasach że od reklam nie możemy sie całkowicie odizolować. Swoją droga twórcy reklam mogliby sie czasem zastanowić nad tym co tworzą bo reklamy w naszej telewizji są bardziej niz beznadziejne, a najgorszą rzeczą są całe bloki reklamowe skierowane do dzieci w czasie porannych programów czy dobranocek. Uważam że to właśnie powinno być zabronione.
MoNiSiA
2005-11-28
22:13:07
Email
Tak też sądzę, że reklamy są zbędne... Tylko ich twórców raczej do tego nie przekonamy :(
Goga66
2005-12-01
11:00:34
Email
Z drugiej strony reklam nie unikniemy. I faktycznie, wzorem mojego przyjaciela, może warto usiąść z dzieckiem (w odpowiednim wieku) w trakcie nadawania reklam dla dzieci i tłumaczyć na czym to polega. Córeczka Krzyśka załapała to szybko i przestały ją kusić reklamowane rzeczy

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum