Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Zabawki dla niemowlaka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Eryka
2005-11-13
Email
Dziweczyny! Mam mo?e ?mieszne pytanie, ale jakie zabawki poleca?yby?cie dla niemowl?t (mój synek ma teraz 6 tygodni)? W ogromie dost?pnych na rynku zabawek trudno si? po?apa? co by?oby najbardziej odpowiednie i oczywi?cie nie opró?niajace doszcz?tnie niezbyt p?katego portfela:)). Porad?cie prosz?, jakie zabawki by?yby w?a?ciwe dla maluszka? Z góry dzi?kuj?:)
MoNiSiA
2005-11-13
17:55:47
Email
Eryka, ja ju? kiedy? porusza?am ten temat, spróbuj co? poszuka? w archiwum. Tak samo jak Ty, mia?am mnóstwo w?tpliwo?ci, co kupi? i co b?dzie najbardziej odpowiednie. W tym czasie maluszek zaczyna poznawa? ?wiat, otoczenie i ludzi. Zaczynaj? go ciekawi? w?asne r?czki a pózniej i nó?ki. Ja mog?am kupi? najbardziej popularn? obecnie mat?, ale jako? zdecydowa?am si? na Muzyczny Ocean i chyba nawet zdo?am stwierdzi?, ?e bardziej si? sprawdzi? ni? mata. Przynajmniej u nas. Jest to ulubiona zabawka mojej córci. Uwielbia j?, jest kolorowa, wygrywa ?liczne melodie i zach?ca dzidziusia do zabawy r?czkami. Ale mo?e by? dla niektórych zbyt droga, bo kosztuje ponad 110z?. Sprawdzi?y si? u nas grzechotki wszelkiego rodzaju i gryzaczki. Widzia?am na allegro tak?e kapciuszki-grzechotki, to mog?aby by? ?wietna zabawa dla dzidziusia, a przy tym po?yteczna rzecz - bo by?o by cieplutko w nó?ki. Cena przyst?pna :) Pozdrawiam cieplutko :*
Eryka
2005-11-14
13:22:57
Email
Dziekuj? Monisiu! Popatrz? na allegro, a do archiwum niestety nie mog? si? dosta?:(
Goga66
2005-11-14
14:07:22
Email
U nas sprawdza si? mata. Kupi?am Zoo Tiny Love na Allegro. Niestety, nawet u?ywana kosztuje ponad 100 z?. Zuzia ch?tnie si? na niej bawi -codziennie w sumie od 1,5 godziny do 3 godzin. Ale zabawki zacz??a uznawa? dopiero po sko?czeniu 3 miesi?ca. Wcze?niej wszystko j? z?o?ci?o raczej, ni? bawi?o. Wola?a r?czki czy noszenie w gondolce od wózka ni? zabawki. Gryzaki zawsze si? sprawdzaj? - wcze?niej czy pó?niej ale na pewno dopiero w okresie, kiedy dziecko radzi sobie z do?? pewnym trzymaniem ich w r?czkach. Acha, jedyna zabawka, któr? tolerowa?a wcze?niej to by? taki ptaszek z materia?u z szeleszcz?cymi skrzyde?kami (z celofanem) Do dzi? nie przepada za grzechotkami za to kocha wszystko, co szele?ci. Na macie ma na szcz??cie i s?onika z takimi uszami, i papug?. Karuzelka z muzyk? Brahmsa, któr? gdzie? jej kupi?a babcia zacz??a j? interesowa? dopiero, kiedy mog?a zacz?? j? szarpa?, chocia? przecie? nie do tego s?u?y. Zuzia nigdy nie by?a dzieckiem, które chcia?o si? wpatrywa? w zawieszone maskotki. Bardziej bawi?y j? cienie na ?cianie. Ale ka?de bobo jest inne. Trzeba próbowa?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum