szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Nocny płacz przez sen


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Aśka
2005-11-08
Email
martwi mnie płacz mojej córci w nocy. Sypiała całkiem nieźle a od ok 3 tygodni w nocy ok 24 zaczyna się wielki płacz. Mała śpi i woła przez sen (dzisaj np "daj, daj") Muszę ją przebudzić poprzytulać (czasami nie pozwala się nawet dotknąć), zaśnie i za kilka minut to samo. Ja wiem, że dzieci w nocy przeżywają trudne rzeczy z dnia, ale my mamy bardzo spokojne życie. Olka nie słyszy krzyków, nie zna nerwów, awantur. Dzień przebiega nam bardzo spokojnie, na wspólnej zabawie. Mogę śmało powiedzieć, ze ma sielankowe warunki, jesteśmy spokojnym domem. staram się aby nie zasypiała w płaczu. Nie wiedzę powodów dla których miałaby się tak w nocy zachowywać i to mnie bardzo niepokoi. Moze jeszcze o czymś nie pomyślałam. Może wy mi coś podpowiecie.
Goga66
2012-03-18
16:52:02
Email
Coś mi jeszcze przyszło do głowy - w okolicy 3 roku życia u niektórych dzieci pojawiają się bóle wzrostowe (to silny i dokuczliwy ból). Na ogół dotyczą nóżek i pojawiają się w nocy. Częśc lekarzy uważa, że one nie istnieją ale miałam je ja, ma wciąż jeszcze chociaż coraz rzadziej Zuzia. Badania miała robione - nic nie wyszło. Nawet część bólów brzuszka pojawiających się właściwie bez przyczyny (chociaż kto to tak naprawdę wie) uznawanych jest za wzrostowe
nowa
2013-08-12
21:37:06
Email
hej dziewczyny mam podobny problem moj syn ma 17 miesiecy i ani razu nie przespaalam nocy najpierw byly kolki i zeby ale teraz to juz sama nie wiem budzi sie z placzem rzuca sie sam nie wie czego chce i gdzie ma spac nie je juz w nocy od dluzszego czasu. budzi sie systematycznie w tych samych godzinach i pozniej z trudem go uspac. pasozytow nie ma bo juz robilam mu badania. pomozcie
grubasek2309
2013-11-23
09:23:17
Email
hej dziewczyny! moja 6 miesieczna coreczka od urodzenia miała problem ze snem budziła się w nocy i kreciła, lecz ostatnie kilka dni to jest katastrofa rzuca się w łóżeczku budzi się nozkami uderzając w materac krzyczy steka a podczas usypiania i snu popłakuje. macha raczkami nie da się jej ułozyc w nocy wsyaje do niej daje picie lub smoczek i się uspokaja ale za chwile znowu tak jest. w nocy budzi się przeważnie ok 6 razy. nie wiem co robic pomóżcie bo się martwię!!
salinika
2015-01-29
20:03:38
Email
na niepokoje i płacz nocny, lęki można przed snem podać czopek Viburcol, działa uspokajająco. Moja córka miała okres że płakała przez sen - podawałam jej wtedy czopka i noc była spokojna. Z czasem wyrosła z tego na szczęście.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum