szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - włączmy się w tę akcję


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agata
2005-10-26
Email
Znalazłam to na innym forum
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16556&w=30486045&v=2&s=0 Witajcie! Mój 11letni kolega jest chory na nowotwór kości, jest juz po amputacji nóżki, teraz są przeżuty na kręgosłup.Jrgo stan jest poważny, lekarze nie wiedzą jak mu pomóc.Mały jest bardzo bardzo dzielny, nie poddaje się jest radosny i to on podtrzymuje wszystkich na duchu. Wiktro większość czasu spędza w szpitalach, nudzi mu się tam bardzo.Ja wymyśliłam że moża zorganizować ale niego taką akcję jak była kiedyś w USA.Chodzi mi o tego chorago chłopca do którego ludzie zaczęli pisac listy, dostał tak dużo kartek że wpisali go do księgi Guinessa. Co myślicie o takim pomysle?Może mi coś doradzicie jak to rozpowszechnić? Pozdrawiam Was serdecznie...Jagoda jad84@interia.pl Adres" Wiktor Piwowarczyk Ulina Wielka 94 37-075 Gołcza o w necue na innym forum

punta
2005-10-28
21:30:23
Email
popieram, ja też go widziałam i wrzuciłam ten wątek jeszcze na inne forum. Jest tam ogromny odzew. Nawet znajomi tych dziewczyn z zagranicy wysyłają kartki do Wiktora...
andzia
2005-10-29
11:23:44
Email
Hej Dziewczyny to super pomysl.Ja wlasnie pedze na poczte wyslac kartke.Namawiam was to przeciez kilka groszy a napewno duuuzo radosci dla tego chorego chlopca.
ana
2005-12-08
17:13:48
Email
Musimy wysyłać kartki do Wiktorka,jego uśmiech na twarzy jest bardzo ważny wiem coś o tym...
Agata
2005-12-10
11:57:03
Email
Właśnie Boże Narodzenie tuż tuż - wyślijmy znów Wiktorowii kartki swiąteczne.

pinia
2005-12-12
21:49:49
Email
Wiktor nie żyje. Odszedł dzisiaj. Już nie cierpi. Zapal świeczkę...
Śmietana
2005-12-12
22:40:02
Email
w podanym adresie pod ktory nalezy wysyłac kartki pocztowe dla chłopca chorego na raka jest błąd!! Poprawny kod pocztowy to: 32-075 Gołcza. Wiem to bo mieszkam obok miejscowości z której pochodzi chłopiec. Pomóżmy spełnic jego marzenie mimo że nie ma go już wśród nas... :(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum