szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - usypianie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kasik24
2005-10-05
Email
Mam problem z 15miesięcznym synkiem. otóż kiedy przychodzi pora spania to nie ma mowy żeby sam usnął w łóżeczku. musi przytulać się do mnie lub męża i dopiero jak uśnie to można go przenieść pod warunkiem że sie nie przebudzi, bo pobudka oznacza krzyk i płacz że będzie sam w łóżeczku. nie wiem co robić ponieważ kiedy Hubert zostaje u swojej cioci i to ona go usypia,to nie ma problemu. Ona kładzie go do łóżeczka mówi mu że ma spać, wychodzi z pokoju i po chwili dziecko śpi.i jestem bez silna bo kiedy próbuję to samo to jest płacz w niebogłosy. nie wiem co robić, pomóżcie!
andzia
2005-10-05
23:14:00
Email
W dziale Matki zony...... jest temat o kasizke "USNIJ WRESZCIE KOCHANIE" popros ASge daj meila to przesle ci ksiazke w ktorej znajdziesz odpowiedzia na wiele pytan odnosnie spania Dzidzusia
kyja
2005-10-15
10:51:38
Email
oj, mam podobny problem:mój 14miesięczny Misiut podobno w żłobku zasypia od razu, bez problemu, a w domu wyczyniamy sztuki,żeby go uspić.Piszę o drzemkach w ciągu dnia.O łóżeczku w ogóle możemy zapomnieć, a w żłobku zasypia sam w łóżeczku.Mam nadzieję,że porady w tej książce mi pomoga,może Wy dziewczyny znacie dobre wypróbowane sposoby?
Kamila
2005-10-15
11:25:34
Email
Wiecznie usypiałam Kinię na rękach... Aż mała wylądowała na weekend u babci, i babcia czarodziejka w jeden wieczór nauczyła moje dziecko zaypiać w łóżeczku. Otóż wygląda to tak, kładzie ją i albo siedzi na kanapie obok niej, albo chodzi po mieszkaniu i Kinia, nie ma bata, zasypia. Jest tylko jeden warunek: babcia śpiewa. Kołysanki, właściwie to wszystkie piosenki... recytuje wierszyki :) Ja robię to samo i skutkuje. Kyja, może u Ciebie Misio przy Was niech sam zasypiać bo wie, że mamusia się zlituje i weźmie na łapki ?? Spróbuj zrobić tak jak my robimy, jak płacze tłumacz, że ma sam zasypiać, że jest duży i śpiewaj, śpiewaj, śpiewaj :) mam nadzieję, że się uda! Pozdrawiam i całuję!
kyja
2005-10-15
18:03:41
Email
bedę próbować, chociaz małego, aby uśpić trzeba lulać lub nosić z pieśnią na ustach;-)najbardziej lubi "Barkę" ( "O Panie! to Ty na mnie spojrzałeś...");-))
Agata
2005-10-16
12:48:15
Email
Wiecie coś w tych piosenkach jest bo moja też uwielbia jak jej śpiewam....dobrze, że jeszcze nie rozumie, że mama fałszuje hi hi
Asiadu
2006-02-21
23:28:59
Email
Bardzo prosze o przeslanie na moj adres j_dudzinska@wp.pl "Usnij wreszcie" w formie elektronicznej. Juz nie daje sobie rady z moim 5 mies. synkiem. dzieki wielkie
Mała
2006-02-24
11:52:47
Email
Miałam ten sam problem...Natalka zasypiała tylko na dwa sposoby: lulana w wózku lub na rękach.Niektóre z Was pewnie pamiętaja jaka byłam załamana...Aż któregoś dnia po prostu nie miałam juz sił jej lulać...Pamiętam, bardzo długo ją wtedy lulałam a ona nie mogła zasnąć.Po prostu padałam, byłam zła, zmęczona i w ogóle...Męża nie było-był w delegacji.Moja mama była wtedy chora i nie mogła mi pomóc...Położyłam ją, dałam mleko do łóżeczka, smoczek i wyszłam.zamknęłam drzwi.Wchodziłam do niej gdy płakała.kładałąm smoczek i wychodziłam.Po godzinie zasnęła.I od tej pory problem się skończył.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum