szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Chodzik-jeździk


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Michalina
2005-09-20
Email
Czy któraś z Was zakupiła taki wynalazek swojemu smykowi? Jak się sprawuje i czy wart jest swojej ceny?
Michalina
2005-09-28
09:15:01
Email
Dzięki :)
Anna
2005-09-30
17:09:01
Email
Julia, czy tm chodzikiem można jeździć też np. po asfalcie to znaczy czy mozna zabrać go na podwórko? Widziałam u nas na placu zabaw dzieci z chodzikami-jeżdzikami w kształcie samochodów które mogą jeżdzić po chodnikach. Myślalam o czymś takim dla Miłoszka, ale hipcio też mi się podoba tym bardziej że mamy też w domu klocki z tej serii.
Julia
2005-10-01
09:42:21
Email
Hej Ania, dokładnie Ci nie odpowiem, bo ja go jeszcze nie zabierałam na dwór i nie wiem, czy w ogóle będę. Wydaje mi się, że na jazdę po asfalcie lepsze są takie jeździki samochody, bo zwykle mają większe, "terenowe" koła, a hipcio ma takie gładkie i mniejsze. Jeśli chciałabyś go wziąć na jakiś gładki asfalt, to na pewno byłoby ok, nie wiem natomiast jak hipcio by wytrzymał rajdy po kostkach i nierównościach. Nie wiem, na ile jest wytrzymały. Pewnie od czasu do czasu jakby tak na nim jeździć to nic by się nie stało. Nie wiem w sumie, musisz sama zdecydować.
Anna
2005-10-01
21:43:55
Email
Dzięki Julia! Niestety pytałam w sklepie i te samochody podobno są dla maluchów które już same sprawnie chodzą. Miłosz na razie zasuwa trzymany za jedną rękę, parę razy spróbował zrobić krok samodzielnie ale mu nie wyszło i na razie zaniechał prób. Muszę się jeszcze nad tym zakupem zastanowić.
Julia
2005-10-02
10:02:39
Email
Aniu a w jakim wieku jest Miłosz? Bartek tydzień temu skończył roczek i jeszcze sam nie chodzi, nawet za jedną rękę nie, tylko za dwie. A przy hipciu mu bardzo sprawnie idzie. Nie wydaje mi się, żeby taka zabawka była dla dziecka, które już chodzi, bo ona właśnie służy m. in. do nauki chodzenia. Jak dziecko chodzi ładnie trzymane za rączki, to śmiało może zasuwać przy takim jeździku. Przynajmniej ja tak uważam.
Anna
2005-10-02
18:10:20
Email
Oj chyba troszkę naplątałam. Miłosz ma 13 m-cy i ponieważ jescze sam nie chodzi właśnie myślimy o kupnie chodzika-jedzika, bo już nie wyrabiam z tym ganianiem z nim po mieszkaniu. Myslałam że te samochody, które widziałam u dzieci na podwórku też pełnią taką funkcję, ale sprzedawca wmawiał mi że to są tylko jeździki dla starszych dzieci. Chyba więc kupimy hipcia u nas kosztuje 135 zł. Jeszcze raz dzięki Julia za odpowiedź.
sylwia
2005-10-02
20:52:05
Email
My dostaliśmy taki chodzik- jeździk jak Kuba mial 4 miesiące i przy takim chodziku ktawiał swoje pierwsze kroczki. My polecamy, poniewać ta zabawka cieszy sie juz powodzeniem ponad pół roku.
Aśka
2005-10-03
13:34:32
Email
Julia, nie pamiętam dokladnie ile placiliśmy za chodzik, kupnem zajmowal się mąż, kojarzę coś ok 180 zl, ale nie jestem pewna
Michalina
2005-10-17
14:54:15
Email
Chyba dzisiaj zakupimy Hipcia, ale cena chodzika w naszych sklepach wyglada znacznie gorzej. Od 159 zł do 189!! Julia, a czy Hipcio rysuje podłogę (tzn. czy będę musiała cyklinowac parkiet gdy Hipcio pójdzie w odstawkę?). Mam też nadzieję, że Łukaszowi spodoba się zabawka.
Anna
2005-10-18
12:40:33
Email
My kupiliśmy hipcia, ale niestety jak na razie u nas się nie sprawdził. Miłosz pomimo 14 m-cy nie ptrafi samodzielnie z niego korzystać. Czasami każe się na niego wsadzić i jeżdzi ale popychany przez nas. Podobnie jest z funkcją chodzika, trzeba cały czas go asekurować i hamować inaczej nie nadąża za hipciem i ląduje na podłodze. Myślę, że dopiero jak bedzie sam chodził to będzie miał z niego frajdę. Gdybym miała teraz kupować to zastanowiłabym się nad czyms takim, ale z opieradełkiem, bo mały często zjeżdża pupą do tyłu z siedzonka. Co zaś do rysowania parkietu to nie wiem, bo my mamy prawie wszędzie wykładziny dywanowe.
Julia
2005-10-18
15:42:18
Email
Każde dziecko chyba ma inne upodobania. Nasz Bartek też jeszcze samodzielnie nie chodzi, tylko przy meblach, ale mimo to świetnie sobie radzi przy hipciu. Sam wstaje, chodzi sobie, próbuje nawet sam zawracać jeździk, kiedy natrafi na przeszkodę, chociaż jeszcze nie za bardzo mu to wychodzi. Na rzie Bartuś sobie chodzi z Hipciem, trzymając się oparcia. Nie jeździ na nim na siedząco, bo jeszcze nie zaskoczył, że trzeba się odpychać nogami. Do tego musi chyba jeszcze dorosnąć. W każdym razie, jak chodzi, wcale go nie musimy asekurować, jeszcze nigdy się nie przewrócił. Ani też Hipcio nie odjeżdża mu do przodu. My i Bartek widać też, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu. Michalina co do rysowania podłogi...trudno mi powiedzieć. My mamy wprawdzie panele, ale juz trochę i tak porysowane. W każdym razie nie zauważyłam, żeby Hipcio jakieś straszne rysy robił. Sami musicie zdecydować. A jesli chodzi o cenę..może zamówcie go sobie, jeśli sie zdecydujecie, w sklepie internetowym. Jak będziesz chciała, dam Ci adres sklepu, w którym Hipcio kosztuje 143 zł. Razem z kosztami przesyłki wychodzi ok 150 zł. Papa :o)
Michalina
2005-10-19
10:11:11
Email
Kupilismy Hipcia i Łukasz jest baaaaaardzo zadowolony z... kartonu. Przy kartonie stoi, przesuwa go, natomiast sam Hipcio jest naszemu synkowi zupełnie obojętny. Może się w koncu do niego przekona. Mam nadzieje. Pozdrawiam
Julia
2005-10-19
13:42:43
Email
Michalina nieźle ;o) Ale to normalne, dzieciaki zwykle wolą opakowania od ich zawartości. Ale poczekajcie trochę, może zmieni zdanie. W końcu karton kiedyś też mu się znudzi. A co do kupowania zabawek, to niestety nigdy nie przywidzimy, czy dziecku spodoba się kupiona przez nas zabawka. Trzeba zaryzykować i tyle :o(
Anna
2005-10-19
20:31:19
Email
Michalina, widzę że nasze chłopaki mają podobny gust. Miłosz też o wiele więcej uwagi poświęca opakowaniu niz hipciowi.
Aśka
2005-10-25
15:38:18
Email
od kilku dni chodzik-jeździk jest w łaskach. Sprawdza się jednak tylko jako jeździk, tylko w tej formie Ola się nim bawi.
emka
2005-10-26
23:54:54
Email
He he to może my postaramy się o jakiś fajny kolorowy karton ;)
Michalina
2005-11-06
21:13:35
Email
W końcu przekonałem siędo Hipcia !!

Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum