szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Temperatura


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anula
2005-09-18
Email
Mam pytanie. Około 37 stopni - to stan podgorączkowy a co natomiast gdy temperatura nie jest w normie 36,6 stopni, tylko jest niższa - około 35 stopni? Czy to jest też normalny stan? Mój Rafi ma teraz taką niską temperaturę, choć przez dwa pierwsze dni choroby miał 37,5 (obecnie jest w trakcie antybiotykoterapii ponieważ ma anginę - cholerne przedszkole-kilka dni pochodził i juz chory:-( Nie chcę niczego szukac na siłę ale zastanawiam się czy to normalne (mierzyłam mu gdy leżał pod kołdrą a więc na pewno nie był zmarznięty).
Eryka
2005-09-19
11:20:43
Email
Ja też dołączam się z pytaniami odnośnie temperatury. Jaka jest prawidłowa temperatura u noworodka? Powyżej jakiej granicy powinnam zacząć się niepokoić? I co ewentualnie podawać albo jak zbijać temperaturę? Jak często mierzyć dziecku gorączkę? Jeszcze czekam na moje maleństwo, ale chciałabym coś dowiedzieć się na ten temat. Pozdrawiam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum