szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - JUZ IDĄ ZĄBKI!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
andzia
2005-09-16
Email
Moja corcia ma 3,5mis i okazalo sie ze ida jej zabki.Slini sie wklada wszystko do buzki strasznie malo jada i jest okropnie marudna (spi po dwie godziny w dzien). Prosze napiszcie sprawdzone metody na ten okres. Pediatra kazala kupiz zel i viburcol jedno jak i drugie mozna uzyc dwa razy na dobe
agnieszka74
2005-09-16
19:18:43
Email
No i wiecej Andzia nic raczej nie zrobisz.. Ale to dosc wczesnie jej wychodza. Kuba tez miał miec niby pierwsze zeby w 4 mies. a wyszły mu dopiero w 8 mies.
Pozdrawiam !!!!!
aga
2005-09-16
19:46:51
Email
Maja ma to samo,ale lekarz nic o zębach nie wspomniał..ma natomiast jakieś bakterie w moczu i muszę jej przez 8 dni podawać biseptol:(..
Agata
2005-09-16
23:37:32
Email
Andzia, moja Sara dostała ząbki w wieku 4,5 miesiąca. Jutro kończy 9 miesiąć i poza tymi dwoma dolnymi jedynkami nic nie widac od tamtej pory (od kilku dni widzę, że jednak idą górne jedynki tylko ciężko się przebijają).
Ja smaruję dziąsła żelem Calgel i widzę, że mała jest po tym spokojniejsza. A Viburcol też jej dawałam tyle że nie na ząbki a na koleczki - ale to lek homeopatyczny - więc możesz być spokojna bo anoewno małej nie zaszkodzi.
Pozdrawiam i jakoś to musisz przetrzymać

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum