szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - karmienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
gabi
2005-09-13
Email
Mój synek ma 5 tygodni,karmie go piersią,jak dotychczas jadał mniej więcej co trzy godziny,później słodko spał.Od jakiś kilku dni spędzał by całe godziny przy piersi,wczoraj naprzykład karmiłam go od 13-tej do 17-tej z małymi przerwami a on posapał tylko półtorej godziny i wstał głodny.Czy to oznacza że mam nagle za mało pokarmu,a może mój pokarm jest mało wartościowy.Myślałam o wprowadzeniu butelki przynajmniej raz dziennie,żeby móc chociaż częśiowo coś zrobić w domu,ale z drugiej strony boje się że skończy się to całkowitym przejsciem na butle.Napiszcie mi dziewczyny co o tym myślicie,co zrobić zeby mały sie najadał?
punta
2005-09-13
11:01:54
Email
Wydaje mi się, ze ten temat już był. Poszukaj. A z tego co pamiętam to jest chwilowe i normalne. Przystawiaj dziecko kiedy tylko chce, a wtedy twoje piersi zaczną produkować więcej pokarmu i będzie ok. To może potrwać kilka dni. Cierpliwości. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum