szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - cycuś


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aga
2005-09-12
Email
hej!moja Maja od ponad tygodnia nie chce pić z piersi:( nie wiem co się stało,zawsze pia chetnie..musze odciągać i podawać z butelki,co mnie wkurza,bo trace tylko cenny czas..w nocy Maja pije bez problemu z piersi,dopiero w dzień..pozdrawiam..papa
punta
2005-09-13
11:19:49
Email
Moja kumpela tak miała. Ściągała i karmiła z butli.... i tak w kółko. Poddała się gdy dziecko skończyło 7 miesięcy i przeszła na sztuczne. Podziwiam ją za tą wytrzymałość i ciebie też. Nie daj się maleństwu i karm swoim mleczkiem do kiedy dasz radę.
Agata
2005-09-14
16:17:09
Email
Kochane a wiecie że ja Sarę właśnie tak karmiłam - odciągałam i przez butlę - bo jak pamietacie mała nie umiala ssać z piersi. I tak przez kilka miesięcy - póxniej załapała o co chodzi z piersią - ale i tak wolała z butli - więc cóż było robić ściągałam i dawałam jej. Najważniejsze dla mnie było to, że pije moje mleczko.
aga
2005-09-14
18:52:49
Email
oj chyba tak bedzie,dobrze,ze w nocy z cycka pije i czasem w dzień sobie przypomni..ale mam inny problem,bo pokarmu mi się mało przez to ściąganie zrobiło..uff poradźcie co pić jejść żeby leciał jak z fontanny tak jak kiedys..
samalandra
2005-09-14
19:32:53
Email
Wiesz ja miałam identyczny problem. Doradca lakacyjny stwierdził że dziecko się zadławiło pokarmem(tym pierwszym co leci jak fontanna)A ja myślałam że jest głodna i nie chce piersi bo to jej jest za mało. To był bład bo wtedy dałam modyfikowane mleczko noi prawie straciłam laktację bo piła tylko w nocy na śnie. Zaczełam pobudzać brodawki laktatorem po 15 min na każdą pierś i dawałam jej te "resztki" które tylko wyciekły. Robiłam to co 3 godz. piłam herbatkę dla karmiących z hippa i piwko Karmi. Pomogło mleko wycieka jak z fontanny dodatkowo mała zapomniała że cycuś ją "przytopił" i teraz nie może się od cycusia obejść. Było ciężko ale opłacało się. Przystawiaj ją jak tylko chce a jak nie to jej nie zrażaj. Napewno Ci się uda. Powodzenia i pozdrawiam:-))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum