szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pomocy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
gabi
2005-09-07
Email
Nie wiem co mam robić,mój Dawidek ma 4 tygodnie od jakiś 4 dni po każdym karmieniu(karmie piersią),tak po 10 minutach zaczyna się wysilać do zrobienia kupki,wygląda to okropnie.Robi sie czerwono-fioletowy,napręża nóżki i przerażliwie krzyczy,niechce spać nawet na spacerku na świerzym powietrzu ,jest niespokojny,ale kupka sie nie pojawia,trwa to czasami nawet kilka godzin,(aż w końcu zrobi z moją pomocą(masaż brzuszka,czasem termometr).Potem idzie spać na 3 godziny i po następnym karmieniu sytuacja sie powtarza.?Za każdym razem musi zrobic kupke dopiero się uspokaja.Zaznaczam że kupki są prawidłowe,żółte i o konstyntencji jajecznicy.Prosze pomóżcie nie mam już siły patrzeć na jego cierpienia.Co robić?
Gosia
2005-09-07
10:28:57
Email
Mialam to samo zmartwienie, ale pediatra mnie uspokoil mowiac ze takie malenstwo nie ma jeszcze wyrobionych miesni wydalajac kupke i dlatego tak sie meczy.Mojemu synkowi pomagalo lekkie przyciskanie nozek do brzuszka,teraz juz jes coraz lepiej a maly juz sie tak nie meczy. Pije tez herbatke z kopru.
ADA
2005-09-24
14:46:33
Email
Moja mała też nie mogła zrobić kupki.Pediatra przepisał mi czopki glicerynowe.Od razu pomogły.
ADA
2005-09-24
14:47:00
Email
Moja mała też nie mogła zrobić kupki.Pediatra przepisał mi czopki glicerynowe.Od razu pomogły.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum