szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Czy można jeść....


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Doti
2005-09-03
Email
Czy karmiąc piersią można jeść kukurydzę, arbuzy? A co z lodami? Odpiszcie mi proszę bo mam dylemat, czy nie zaszkodzę swojemu maluszkowi...
mati81
2005-09-03
12:41:06
Email
Doti ja jem zarówno arbuzy jak i kukurydzę i nic mojej zuzi po tym nie jest, lodów niestety nie jem bo zawieraja nabiał:( pozdrowionka
MoNiSiA
2005-09-04
08:51:37
Email
Ja jadłam lody, zresztą jem wszystko po trochu i nic mojej Julce na szczęście nie jest. A może trzeba jednak z nich zrezygnować? Myślę że warto wprowadzać nowe pokaramy i sprawdzać reakcję Maluszka. Kukurydzę uwielbiam i też ją już miałam przyjemność konsumować ;)Pozdrawiam
emka
2005-09-06
23:37:29
Email
arbuzy, kukurydza jak najbardziej. Lody maja mleko - więc jeśłi Twoje malenstwo ma alergię to nie, generalnie trzeba z nimi uważać. Zawsze są jeszcze sorbety :)
aga
2005-09-07
08:30:30
Email
arbuzy,banany,jabłka,winogrona..kukurydzy raczej nie,bo powodować może bóle brzuszka..lody jadłam ale z umiarem,chociaż podobno nie dobrze..pozdrawiam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum