szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - dieta


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aga
2005-08-30
Email
słuchajcie kobietki kochane!kolki i bóle brzuszka u maluszków a także z rzadka robiona kupka to jak widzę nie tylko problem mojej Mai..wiadomo,że wtedy ogranicza się jedzonko, wyrzucając z reguły produkty, które były ulubionymi:(..ale co zatem jejść skoro tego nie,tamtego nie?! mam propozycję i poniekąd prośbę - jeśli macie ułożoną jakąś dietę,umieście ją,..ja nie mam pomysłu co tu jejść,już tak ograniczam produkty a tu i tak zawsze coś się pojawi - ostatnio kupka rzadki gość..pozdrawiam iczekam na propozycje:)
renya
2005-08-31
00:26:18
Email
Dołączam się do prośby... Mam już dość gotowanych marchewek, ryżu i jałowego mięsa... A mam straszne wyrzuty sumienia, jak moja maleńka - choć najedzona - płacze... Pomagają jedynie długie masaże brzuszka, albo tulenie dopóki nie zaśnie, ale ileż tak można... To nie zdarza sie bardzo często, może jednak dzięki Wam trafię na to "coś", co nie odpowiada mojej perełce. Pozdrawiam
emka
2005-08-31
11:59:38
Email
Nie pocieszę Was. Ja na gotowanym kurczaku i schabie, do tego ryż, kasza, gotowana marchewka i jabłka żyłam przez pierwsze miesiące życia niuni. Nie mogłam jeść nabiału więc do tego delma, chleb i jakieś delikatne wędliny - tylko. Okropne :( Ale potem okazało się że wiele rzeczy jej nie szkodzi - np. jak miała 5 miesiecy obżerałam się kapustą :) I wszystko było ok. Ale mleko i wszystko co je zawierało - nadal nie figurują w mojej diecie. Tak, tylko trzeba dotrwać do tych 5 miesięcy.. Myślę, że jakieś delikatne owoce sezonowe możecie próbować. Najpierw małe ilości. Poza tym delikatne zupki: nie ostre i bez wzdymających warzyw (kapusta, kalafior, brokuły). Ale ja Wam powiem, że ja nie jestem pewna czy to chodzi o dietę. U nas niunia ma alergię - więc nabiał trzeba było odstwaić. Ale co do reszty nie jestem taka przekonana. Jak nauczyliśmy niunię samą zasypiać (metodą Tracy Hogg) to jakoś kolki przeszły, więc wydaje nam się, ze to ni ebyły kolki tylko zmęczenie. POczytajcie sobie Tracy (na forum jest link do strony z jej książką) i jeśli wykluczycie inne powody, które ona tam podaje to zastanówcie sie nad dietą. Jedno co jest pewne żeby nie jeść jakichś ostrych rzeczy, nie pić kawy, alkoholu. ale co do reszty to trzeba próbować. Zajrzyjcie do Tracy: http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf
Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum