szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - FRIDA DO NOSKA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anula
2005-08-29
Email
Słyszałyście o urządzeniu do odsysania kataru z noska FRIDA? Ja znalazłam w eDziecko. Ciekawa jestem czy działa?
kate
2005-08-29
13:27:40
Email
Anulu, Frida jest super. Mój Jaś złapał katar w wieku 2 miesięcy. Nie chciałam podawać mu kropli - dawałam więc Merimar (to samo co Sterimar)i odciagalam Fridą - rewelacyjny efekt. Mały nie miała zatkanego noska, ładnie oddychał i szybciutko mu przeszło. Producent poleca to urządzonko od 1 dnia zycia. Jest naprawde bardzo delikatne i skyteczne. Pozdrawiam Kate
Anula
2005-08-29
22:28:27
Email
Kate kupiłaś za mniej niż 31 zł (tyle chcą przez internet 25 zł FRIDA i 6 zł przesyłka). Jak zakrapiasz nosek wodą morską? Koleżanka mi mówiła, że trzeba połóżyć dziecko na boku, aby te kreople od razu wypłynęły a nie spłynęły do gardła. Bo ja się boję tą wodą psiknąć (jest pod cisnieniem). Nikola ma 5 m-cy. Zakrapiam jej solą fizjologiczną i wyciągam patyczkami do uszu, ale wiem, że to źle, bo sól wpływa jej od razu do gardła (wiem bo próbowałam na sobie), mimo, że ją od razu podnoszę lub przekręcam na brzuch. A patyczki na pewno uszkadzają śluzówkę. Nikola nie była jeszcze na szczęście chora (odpukać) ale zbiera jej się wydzielinka i co 1-2 dni muszę jej czyścić. Gruszka jest do ... Nic nie ciągnie. Chyba kupię tą FRIDĘ. Jak polecasz że dobra. Koleżanka mówiła, że kupiła coś podobnego w aptece za 10 zł, ale nie pamięta nazwy.
Kate
2005-08-30
14:52:23
Email
Za Fridę w aptecte dałam chyba 24/26zł. Działa z taka siłą jak dmuchanie noska w chusteczke (na tej zresztą zasadzie bo wyciągasz swoimi ustami powietrze). Kiedy kupiłam Merimar bardzo bałam się, że ciśnienie sparwi ból Jasiowi, ale spróbowałam na sobie i ... okazało się, ze to łaskocze;-))) Zresztą Jasiek też z początku rechotał się, jak mu psikałam (bardzo delikatnie pryska, bo to mgiełka)ale potem się przyzwyczaił i nie reaguje już. Kup bo warto. Piszą na ulotce, ze trzeba zmieniać często filtr (w opakowaniu 5 szt gratis a i osobno za grosze można dokupić) ale ja jeszcze nie zmieniałam, bo nie jest wogóle brudny. Pozdarawiam - Kate

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum