szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - woda


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Justa
2005-08-29
Email
dziewczyny!jak długo gotowałyście(przez 5 min) wodę do zrobienia mleka dla swoich pociech?Na opakowaniu mleka modyfikowanego jest zaznaczone ze trzeba gotowac wode przez 5 min. Ostatnio dostałam od lekarki próbkę mleka hipp i tam na opakowaniu pisze ze wystarczy woda przegotowana do której dodajemy mleko. jestem zakrecona. moja Martynka ma 7 misiecy i mysle ze tylko przegotowana woda powinna wystarczyc, mniej jest roboty...
Michalina
2005-08-29
14:17:20
Email
Mój Łukasz to już duży chłopak (7,5 m-ca) i serwuję mu wodę przegotowaną.Pozdrawiam
Agata
2005-08-29
16:43:22
Email
Nigdy nie gotowałam wody przez 5 min. Sara ma 8 miesięcy i zawsze tylko przegotowywałam wodę Żywiec i to wszystko. Tak robię do tej pory.
Anula
2005-08-29
22:37:19
Email
Ja też nie gotuję tak długo. Zagotowuje i koniec. Dla niemowląt najlepsza jest woda Żywiec, Dobrawa lub Mama i ja (są niskomineralizowane). Kranówki (nawet przegotowanej) nie powinno się niemowlętom podawac ze względu na zanieczyszczenia i substancje przenikające z rur PCV. Ale pare lat temu o tym nie wiedziałam i przygotowywałam posiłki na kranówie. Teraz przy drugim dziecku gotuję na Żywcu.
Julia
2005-08-30
13:03:54
Email
Ja też zawsze tylko zagotowywałam wodę, i zawsze z kranu. Z czystością wody to chyba zależy od regionu Polski.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum