szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - okropne!! :-((


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
alina
2005-08-25
Email
Hej dziewczyny pomocy!! Dziś zauważyłam ,że w kupce mojej pięciomiesięcznej córki jest robaczek(owsik). Co ja mam robić? Słyszałam że nawet w powietrzu w domu moga roznosić się maleńkie jajeczka. Boże takie małe dziecko a już musi się męczyć. Ja też się pewnie zarażę(albo już się zaraziłam) przecież codziennie bawię się w zmienianie pieluszek a co za tym idzie to kontakt z kupkami. To z jednej strony śmieszne a z drugiej okropne. Jak ja uchronie małą przed wkładaniem wszystkiego do buzi? By się ponownie nie zaraziła? Jak to wytępić? Sa jakieś domowe rady? Prosze pomóżcie!! :-((((
agnieszka74
2005-08-25
19:50:49
Email
Nie domowe rady !!! Musisz pójsc z małą do lekarza !!! Mi sie co prawda to nie zdarzyło, ale podobno teraz jest tak ze dostaniesz lek dla małej no i Ty i mąż równiez bedziecie musieli wziąść leki ( to podobno jedna tabletka )
Czy macie jakies zwierzaki w domu ????

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum