szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - raczki i slina


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
andzia
2005-08-15
Email
Moja 2.5mies Wiki od jakiegos czasu wklada zlozone w piastke raczki do buzi -zreszta nie tylko raczki ale tez wlasne ubranka czyjes palce do tego jeszcze strasznie sie slini slina jej jest wszedzie :) Czy to moga byc zabki u takiego maluszka?-wychodza one duzo pozniej ale juz sama naie wiem dlaczego tak robi?A moze dzieci w jej wieku tak sie zachowuja??
MoNiSiA
2005-08-15
20:25:33
Email
Moja Julka też wkłada wszystko do buzi, rączki najczęściej, zwłaszcza jak jest głodna :-))) Czasem tak się ślini że aż jej się robią bąbelki. Śmieszny widok :-))) Pozdrawiam

MoNiSiA
2005-08-15
20:25:48
Email
Moja Julka też wkłada wszystko do buzi, rączki najczęściej, zwłaszcza jak jest głodna :-))) Czasem tak się ślini że aż jej się robią bąbelki. Śmieszny widok :-))) Pozdrawiam

mati81
2005-08-15
22:59:12
Email
Oj moja Zuzia robi dokladnie to samo, wcina swoje piąstki a smoka nie chce ;)
emka
2005-08-15
23:29:00
Email
Ponoć w okresie 2-3 miesiąc dzieci tak się właśnie ślinią :)) Nasza Ania wręcz się zalewała słiną. też myśłelismy że to żabki ale lekarka powiedziała, że tak to już jest w tym wieku, więc się nie martw :)
anika
2005-08-16
11:39:27
Email
Tak tak Emka ma rację. W tym wieku ślinianki zaczynają się uaktywniać i dzieciaki ślinią sie na potęgę. Na pewno to nie są jeszcze ząbki. A rączki pakuje do buzi bo wreszcie odkryła że ja posiada i musi je zbadać a najlepszym sposobem jest wpakować ja do gębuli. moja mała ma roczek i teraz chyba przechodzi apogeum wtykania sobie wszystkiego do buzi. Szyszki, trawa, pety znalezione na ulicy...okropność...nie moge jej na sekunde z oka spuscic.
MoNiSiA
2005-08-16
21:03:56
Email
O fuj :P Hehe tylko chodzić zacznie i koniec spokoju, ciągle coś :)
Amelia
2005-08-23
10:07:36
Email
Cześć moja mała zaczeła się ślinić jak miała 3 miesiące pierszy ząb wyszedł jej miesiąc póżniej. Ślini się tak intensywnie że bluzki stale mussze jej zmieniać, bo śliniaków nie toleruje. Teraz ma już rok i nic się nie zmieniło. Zęby stale jej rosną teraz 14 i 15. Musisz się do tego poprostu przyzwyczaić. Pozdrawiam :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum