szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - juz nie mam sily


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mysia
2005-08-13
Email
czesc czy tez macie czasem dosyc a zaraz wam prechodzi czy jestem nienormalna?
Nikoleczka
2005-08-13
20:21:14
Email
Ja tak czesto mam kiedy nie mam na nic siły a okazuje sie ze jeszcze tyyle do zrobienia.Wtedy mam wszystkiego dosyc i z nerwow nawet płacze ale tylko czasami(na szczęscie) :DD

mysia
2005-08-13
20:38:55
Email
dziekuje nikoleczko to pomaga jak wiesz ze nie jestes sama i inni tez maja te same problemy jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
mysia
2005-08-13
20:39:14
Email
dziekuje nikoleczko to pomaga jak wiesz ze nie jestes sama i inni tez maja te same problemy jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
emka
2005-08-14
12:42:46
Email
Hej Mysiu Ja też tak miewam Na poczatku bardzo często, teraz już prawie w ogóle. I też miewałam poczucie winy, ale to normalne. W końcu pojawienie się takiego maleństwa na świecie to dla nas zupełnie nowa sytuacja i oczywiście każda mama chce żeby wszystko było dobrze, gdzie tam dobrze, super, idealnie. A to niestety nie jest możliwe. Stąd czasem opadają nam ręce i siły i w ogole. Ale z czasem jest co raz lepiej mimo, że zmęczenia wcale nie jest mniej :))
Za to ile radości :)) Pozdrowionka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum